fbpx
10. Yıl (2013 - 2024)
Medya Akademi, Ankara Ofisi
ODTÜ Teknokent
Telefon

Medya Akademi Yayınları

Medya Akademi, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra yayıncılık sektöründe de faaliyet gösteriyor. Medya Akademi Yayınları 2020 yılında kuruldu ve T.C. Kültür Bakanlığı’ndan ulusal ve uluslararası yayınlar yapmak için yetki aldı. 

Medya Akademi Yayınları, medya ve iletişim odağında seçkin yayınlar yapıyor. Nitelikli akademik eserlere de öncelik tanıyan Medya Akademi Yayınları pek çok akademisyen tarafından farklı üniversitelerde ders kitabı olarak da kullanılıyor.

Türkiye’nin dijitalleşme sürecine, yayıncılık sektöründe, öncülük eden Medya Akademi, basılı kitapların yanı sıra elektronik kitap yayıncılığında da çalışmalar yürütüyor.

Medya Akademi’de dijital odağında medya ve iletişim alanlarında yayın yapıyoruz.

Yayın Kategorilerimiz

Dijital Pazarlama

Medya Akademi'de dijital pazarlama alanında seçkin yayınlar yaparız.

Halkla İlişkiler ve Reklam

Medya Akademi'de halkla ilişkiler ve reklam alanında yayınlar yaparız.

Medya Sosyolojisi

Medya Akademi'de medya sosyolojisi alanında yayınlar yaparız.

E-Ticaret ve Satış

Medya Akademi'de e-ticaret ve satış alanlarında seçkin yayınlar yaparız.

Medya ve iletişim odaklı, seçkin yayınlar...

Medya Akademi’de medya ve iletişim odaklı seçkin eserleri yayınlamayı amaçlıyoruz.  Türkiye’de ve dünyada medya ve iletişim alanında zengin bir içerik oluşturmak için çalışıyoruz. 5 yıllık yayın hedeflerimiz şu şekilde…

0

kategori

0

kitap

0

yazar

0

okur

Yayınlarımızı Edinmek İçin...

Medya Akademi Yayınları tarafından yayınlanan kitaplara Türkiye’deki tüm seçkin kitapçılardan ve online satış kanallarından erişebilirsiniz.

Kitaplarımız AmazonD&RIdefixKitapyurduHepsiburadaTrendyol ve diğer pek çok online satış kanalından erişebilirsiniz. Toplu siparişleriniz için bize iletisim@medyaakademi.com.tr adresinen erişebilirsiniz.

Eser ve kitap dosyalarınızın Medya Akademi Yayınları tarafından basılıp, dağıtılması konusunda destek talepleriniz için editörlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Medya Akademi Yayınları’nın editör kadrosuna editor@medyaakademi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Uzman & Danışman Kadrosu

Medya Akademi tarafından yayınlanan tüm eserler, uzman ve danışman ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır. Medya Akademi Yayınları’nda her zaman en iyisi için çalışırız.