fbpx

Medya Akademi, kurulduğu 2013 yılından bu güne Türkiye, ABD ve Irak’ta eğitim ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunmaktadır. Medya Akademi uzmanlarının eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunduğu kurum, kuruş ve şirketlerin bir bölümünü aşağıda bulabilirsiniz.

Resmi Kurum ve Kuruluşlar

TC Başbakanlık
UNDP
Japonya Büyükelçiliği ANK
Okan Üniversitesi
Ticaret Bakanlığı
Basın İlan Kurumu
Ostim
Savunma Bakanlığı
Karacadağ Kalkınma Ajansı
TEDAŞ
TİKA
OKA
Bursa Kent Konseyi
Yunus Emre
İpekyolu Kalkınma Ajansı
Çukurova Kalkınma Ajansı

Medya Akademi, kurulduğu 2013 yılından bu güne Türkiye’nin önde gelen resmi kurum ve kuruluşları ile çalışmaktan büyük onur duymaktadır. Uzmanlarımızın bugüne kadar birlikte çalıştığı kurumların bir bölümü şu şekildedir: T.C. Başbakanlık, T.C. Millî Savunma Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı, Basın İlan Kurumu, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Bursa Kent Konseyi, İstanbul Okan Üniversitesi, İpekyolu Kalkınma Ajansı, Karacadağ Kalkınma Ajansı, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı, OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi, T.C. Yunus Emre Enstitüsü (YEE), Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ).

Özel Şirket ve Kuruluşlar

A Life Hospital
Bursa Ticaret Borsası
Hikmet Bozyel
Makro
Özkanlar
TGK
Altasoft
Citroen
HRA
Matlı
Proyem
Topspin
ASO
Fatima
Hyundai
MEDAR
Remax
Toros Tarım
ATSO
Ford
Kılıç Hukuk
OMS
Sigma Center
TTGV
BGC
HF Dental
KOREV
Organ Nakli
Subaru

Medya Akademi, kurulduğu 2013 yılından bu güne Türkiye, ABD ve Irak’ta eğitim ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunmaktadır. Medya Akademi uzmanlarının hizmet verdiği özel şirket ve kuruluşların bir bölümü şu şekildedir: A Life Hospital, Akademik Dil Öğretim Merkezi (ADÖM), AltaSoft Yönetim Sistemleri, Bursa Gazeteciler Cemiyeti, Bursa Ticaret Borsası, Çankaya Matbaa, Fatima | By Famuse 1932 Çikolata, Ford – Otokoç Otomotiv, HF Dental Diş Polikliniği, Hikmet Bozyel Diş Polikliniği, Hyundai – Ata Otomotiv, HRA Kalite Denetim, Belgelendirme, Laboratuvar ve Eğitim Hizmetleri, Kalyoncu Tarım, Kılıç Hukuk ve Danışmanlık, Koruyucu Aile, Evlat Edinme Derneği (KOREV), Lokman Hekim Hastaneleri, Meba Tekstil Sanayi Ve Turizm Yatırımları, Nisa Tekstil, OMS – Özkanlar Grup Makina, Ori Medya, Özel Medar Hastanesi, Özen Teknik Danışmanlık, Prosigma Tasarım Hizmetleri, RE/MAX Gayrimenkul Danışmanlığı, Sigma Akademi, Sigma Center Danışmanlık ve Eğitim, Şah Teknoloji, Tekstil, İthalat ve İhracat Ltd. Şti., Teknoloji Geliştirme Vakfı, Toros Tarım, Topspin Tenis Akademisi, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu, Türkiye Organ Nakli Vakfı, Yaşamkent Eczanesi, Yıldız Diş Polikliniği

 

Referans mektubu talepleriniz için lütfen iletisim@medyaakademi.com.tr adresli e-posta adresini kullanınız.

X