fbpx

Kurumsal Referanslar

Medya Akademi, 2013 yılından bu güne Türkiye merkezli olarak ABD, Almanya, Hollanda, Azerbaycan, KKTC ve Irak’taki onlarca şirketin dijital çözüm ortağı oldu. Medya Akademi uzmanlarının eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunduğu kurum, kuruş ve şirketlerin bir bölümünü aşağıda bulabilirsiniz.

Resmi Kurum ve Kuruluşlar

Medya Akademi, kurulduğu 2013 yılından bu güne Türkiye’nin önde gelen resmi kurum ve kuruluşları ile çalışmaktan büyük onur duymaktadır. Uzmanlarımızın bugüne kadar birlikte çalıştığı kurumların bir bölümü şu şekildedir: T.C. Başbakanlık, T.C. Millî Savunma Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı, Basın İlan Kurumu, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Bursa Kent Konseyi, İstanbul Okan Üniversitesi, İpekyolu Kalkınma Ajansı, Karacadağ Kalkınma Ajansı, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı, OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi, T.C. Yunus Emre Enstitüsü (YEE), Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ).

Özel Kurum ve Kuruluşlar

Medya Akademi, kurulduğu 2013 yılından bu güne Türkiye, ABD ve Irak’ta eğitim ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunmaktadır. Medya Akademi uzmanlarının hizmet verdiği özel şirket ve kuruluşların bir bölümü şu şekildedir: A Life Hospital, Akademik Dil Öğretim Merkezi (ADÖM), AltaSoft Yönetim Sistemleri, Bursa Gazeteciler Cemiyeti, Bursa Ticaret Borsası, Çankaya Matbaa, Fatima | By Famuse 1932 Çikolata, Ford – Otokoç Otomotiv, HF Dental Diş Polikliniği, Hikmet Bozyel Diş Polikliniği, Hyundai – Ata Otomotiv, HRA Kalite Denetim, Belgelendirme, Laboratuvar ve Eğitim Hizmetleri, Kalyoncu Tarım, Kılıç Hukuk ve Danışmanlık, Koruyucu Aile, Evlat Edinme Derneği (KOREV), Lokman Hekim Hastaneleri, Meba Tekstil Sanayi Ve Turizm Yatırımları, Nisa Tekstil, OMS – Özkanlar Grup Makina, Ori Medya, Özel Medar Hastanesi, Özen Teknik Danışmanlık, Prosigma Tasarım Hizmetleri, RE/MAX Gayrimenkul Danışmanlığı, Sigma Akademi, Sigma Center Danışmanlık ve Eğitim, Şah Teknoloji, Tekstil, İthalat ve İhracat Ltd. Şti., Teknoloji Geliştirme Vakfı, Toros Tarım, Topspin Tenis Akademisi, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu, Türkiye Organ Nakli Vakfı, Yaşamkent Eczanesi, Yıldız Diş Polikliniği.

Not: Resmi referans mektubu talepleriniz için lütfen iletisim@medyaakademi.com.tr adresli e-posta adresini kullanınız.

Bireysel Katılımcılar

Eğitim içeriği çok dolu doluydu ve her bir aşmayı uygulamalı olarak görmek çok verimli oldu bizim için. Takıldığımız her konuda sorduğumuz sorulardan aldığımız geri dönüşler de öğrendiklerimizi pekiştirdi. Hocamız konularla ilgili, çok donanımlıydı. Ayrıca kurs bittikten sonra dahi WhatsApp ve Telegram grubuplarından her daim soru sorabiliyor ve cevap alabiliyoruz, kurs bittikten sonra da devam eden bu destek sayesinde hiçbir tedirginlik yaşamıyoruz. Medya Akademi ekibine teşekkürlerimi sunuyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Saygılar, sevgiler.

Hülya Özgil
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi

Çalışan ekip, çok kaliteli ve alanında uzman. Sosyal ve Dijital medya ile ilgili bir eğitim alınacaksa kesinlikle Medya Akademi tercih edilmeli. Hem eğlenip hem öğrenmenin keyfini birlikte yaşayabilirsiniz. Neredeyse özel eğitim derecesinde ilgileniliyor. Ankara’da olmasanız bile online eğitimlerine katılın. Çok fayda sağlayacağına eminim. Bu arada ders arasında ikram ettikleri ev yapımı kek de bir harika.

Ecem Koçer
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi

Evinizin sıcaklığında çayınızı yudumlarken, başka bir yerde bulamayacağınız çok değerli bilgiler edinebileceğiniz eşsiz yer. Bana kattığınız Her şey için sonsuz teşekkürler.

Zehra Çengel Yavaş
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi

“Sosyal medya ve pazarlama alanında bir eğitim olsa keşke!” dediğim bir anımda karşıma çıktı Medya Akademi. Beklentilerimin de üstünde olan sıcakkanlı ekibi, dopdolu bilgileri ve konforlu eğitim alanları ile çok verimli ve eğlenceli dersler geçirdik. Her şey için çok teşekkürler!!!

Gonca Akar
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi

Sosyal medya üzerinden tam da anlattıkları gibi bir reklam çalışması ile benim ilgimi çektiler. İlk başta Zoom uzerinden nasıl olur diye düşündüm. Elif Hanımın sizi anlıyorum duygusu tamda kalbime dokundu. Derslerimiz başladı. Karşımdaki degerli eğitmen (Okan Yüksel) tarafından bilgiler ilmek ilmek işlendi. Paranın ikinci planda olduğunu gönülden hissettirdi. Son olarak, iyi ki yollarımız kesişti. Sakarya’da bir çok arkadaşıma öneriyorum. Tüm ekibi gönülden kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Dilek Arslanbüken
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi

İnanılmaz keyifli bir eğitimdi. Hiçbir sorunuz cevapsız kalmıyor. Ayrıca eğitim bitti herkes kendi yoluna da demiyorlar. Ofislerini her zaman size açıyorlar ben şurada takıldım derseniz tekrar eğitim alabiliyorsunuz. Hatta gelip burada çalışabilirsiniz size yardımcı da oluyorlar. Her şey için teşekkürler Okan Bey ve Elif Hanım.

Zeynep Bayrak
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi

Okan Hocam başta olmak üzere Elif Hocam, Cihangir Hocam emeğinize yüreğinize sağlık kariyer hayatımda önemli dönüm noktasında mihenk taşı olacak eğitimimi almış olmaktan çok memnun ve mutluyum. Eğitim sonrasında da bizi yalnız bırakmayıp hep desteklediğiniz için kendimi şanslı hissediyorum tüm ekibinize candan sevgiler ve saygılarımla.

Özgür Çavuş
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi

Medya Uzmanlığı Eğitimim bu zaman kadar aldığım en keyifli, en güzel ve en kaliteli bilgi paylaşamı olan bir akademik eğitimdi. Hocalarımın sayesinde işletmemi hem geliştirebildim hemde doğru hedefle doğru kişilere ulaşabildim. Şu anki başarım siz değerli hocalarım sayesindedir, çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bilgen Karadeniz
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi

Okan Hocam konuya çok hakim, ders anlatımı çok keyifli. Boş nokta bırakmayacak bir eğitim oluşturulmuş. Cihangir Hoca da sorulan her soruya anında cevap veriyor, ki böyle bir zorunluluğu yok. İyi ki Medya Akademi’yi tercih etmişim.

Semra Durak
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi

“Bilginin zekâtı vardır ve verilmesi gerekiyorsa” Medya Akademi bunu tam anlamıyla yapıyor. Tüm tecrübe ve deneyimlerini samimiyetle paylaşan, konularında uzman kişilerden eğitim almak için doğru adres.

Serpil Uygun Çiçek
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi