fbpx

Kamuran Malatyalı Uzman, Danışman

Uzmanlık Alanları
 • Ekonomi
 • Mali Analiz
 • Teşvik Sistemleri
 • Dış Ticaret
Eğitim & Deneyim
 • Lisans, Ekonomi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ)
 • Yüksek Lisans, Ekonomi, University of Delaware (ABD) 

1965 yılında Adapazarı’nda doğan Nihat Kamuran Malatyalı, 1983 yılında İstanbul Amerikan Robert Kolejinden mezun olmasının ardından 1987 yılında ODTÜ Ekonomi Bölümü’nü bitirmiştir.

Ekonomi alanındaki yüksek lisans derecesini University of Delaware (ABD)‘den alan Malatyalı, 1989-2002 yılları arasında Devlet Planlama Teşkilatı‘nda önce uzman yardımcısı, sonra uzman ve daha sonra da Mali Piyasalar Daire Başkanı olarak çalışmıştır. 2002 yılında İslam Konferansı Örgütü‘nün İstatistik ve Araştırma Birimi olan SESRIC’te çalışmaya başlayan Malatyalı bu kurumda önce Genel Direktör danışmanı daha sonra da Araştırma Bölüm Başkanı ve Teknik Faaliyetler Koordinatörü olarak görev yapmıştır.

2006-2008 döneminde TBMM‘nde ekonomist danışman olarak görev yapmasının ardından 2008 yılında Sargın İnşaat ve Makine San. Tic. A.Ş’de Mali İşler Koordinatörü olarak çalışmış, 2012 yılında bu şirketten ayrılarak Kızılkaplan Şirketler Grubunda Genel Koordinatör olarak hizmet vermiştir.

2013 yılında kendi işini kurarak firmalara, mali analiz, teşvik ve dış ticaret konularında danışmanlık hizmeti vermeye başlayan Kamuran Malatyalı’nın 2015-2018 döneminde restoran işletmeciliği, 2016-2020 döneminde inşaat sektörü alanında emlak geliştirme deneyimi de bulunmaktadır.

Kamuran Malatyalı, 2020 yılından bu yana ağırlıklı olarak mali analiz, teşvik ve dış ticaret danışmanlığı hizmetlerini sürdürmekte olup bu konudaki deneyimlerini teşvik seminer-eğitimleri formatında da paylaşmaktadır.

iletişim bilgileri

Sosyal profiller

İşletişim Formu

Uzman kadromuzla iletişim kurmak için lütfen formu dolurun.

  Nasıl yardımcı olabiliriz?

  Medya Akademi’nin hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için ekibimizle iletişim kurun.

  Başta Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satış departmanları olmak üzere tüm birimlerimizde, Medya Akademi’den “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya” eğitimi aldık. Eğitim programları Medya Akademi koordinatörü Okan Yüksel tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Medya Akademi’den aldığımız eğitim ve reklam danışmanlığı hizmetleri sonrasında kurumsal sosyal medya hesaplarımızda ve tüm dijital mecralarda itibar yönetimi ve görsel iyileştirmeler yaparak yurt içi ve dışındaki müşteri dönüşümlerini artırdık.

  Meryem Kocabay
  Kurumsal İletişim Müdürü, OMS Vibro Hammer