fbpx

Levent Özen Uzman, Danışman

Uzmanlık Alanları
 • Arama Motoru Optimizasyon (SEO)
 • Web Tasarımı ve WordPress
 • Dijital Pazarlama
 • Sosyal Medya
 • Yazılım
Eğitim & Deneyim
 • Fizik, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ)
 • BS, engineering, Technical University of Denmark

Levent Özen 1969 yılı Ankara doğumlu. ODTÜ’de Fizik eğitimi gördü. Fiziksel hesaplama alanında uzmanlaşırken, Türkiye’deki internet devrimine şahit oldu. Bölümündeki bilgisayar laboratuarlarında IT teknolojisinin temelleri öğrendi.

Öğrenim görmekteyken Siemens firmasının raylı sistemler bölümünde çalışmaya başladı. Hem çalıştığı firmadan donanım, yazılım, çizim, işetim sistemleri ve veri tabanı dersleri aldı, hem de özel bir kurumda eğitimler vermeye başladı.

Internetten sonra blog dünyasına adım atarak, Türkiye’nin ilk blog yazarlarından birisi oldu. 2009 yılında Blog Ödülleri’nde derece aldı. Demiryolu ve bilişim teknolojilerini kullanarak RAYHABER’i kuran Levent Özen, sektörel yayıncılıkla başarıyı yakaladı. 30 yıllık tecrübesini siz değerli danışan ve örencilerinize aktarmak için Medya Akademi’ye katıldı.

Medya Akademi Blog'taki Yayınları

 • Dijital Pazarlama Eğitimi: Ne Vadediyoruz?

  Dijital pazarlama eğitimi, son yıllarda pek çok şirket ve profesyonelin en önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor. 2013’ten bugüne dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimi veren bir profesyonel olarak sizlere bu eğitimi ve bu eğitim programından neler beklemeniz gerektiğini yazmak istedim. (Medya Akademi‘de nasıl bir eğitim veriyor, Türkiye’nin dijital yarınlarını inşa edecek profesyonelleri nasıl yetiştiriyoruz; bunları

  08/04/2022
 • A/B Testi Nedir ve Dijital Pazarlamada Nasıl Kullanılır?

  Dijital pazarlama ve özellikle reklam söz konusu olduğunda a/b testi yapmak, bu testlerin sonucuna göre stratejilerimizi ve reklamlarımızı revize etmek gerekmektedir. Böylelikle dijital pazarlama çalışmalarımızdan ve reklamlarımızdan daha iyi geri dönüşler almak, yartırımlarımızdan daha yüksek getiri elde etmek mümkün olacaktır. Peki, a/b testi nedir ve dijital pazarlamada nasıl kullanılır? A/B testi nedir? Medya Akademi tarafından

  28/12/2021

iletişim bilgileri

0(312) 419 66 42
Kızılırmak Mah. Dumlupınar Blv. Next Level İş Merkezi No:3C1-160 Çankaya/Ankara

Sosyal profiller

İletişim Formu

Uzman kadromuzla iletişim kurmak için lütfen formu dolurun.

  Nasıl yardımcı olabiliriz?

  Medya Akademi’nin hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için ekibimizle iletişim kurun.

  Başta Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satış departmanları olmak üzere tüm birimlerimizde, Medya Akademi’den “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya” eğitimi aldık. Eğitim programları Medya Akademi koordinatörü Okan Yüksel tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Medya Akademi’den aldığımız eğitim ve reklam danışmanlığı hizmetleri sonrasında kurumsal sosyal medya hesaplarımızda ve tüm dijital mecralarda itibar yönetimi ve görsel iyileştirmeler yaparak yurt içi ve dışındaki müşteri dönüşümlerini artırdık.

  Meryem Kocabay
  Kurumsal İletişim Müdürü, OMS Vibro Hammer