fbpx

Levent Özen Uzman, Danışman

Uzmanlık Alanları
 • Arama Motoru Optimizasyon (SEO)
 • Web Tasarımı ve WordPress
 • Dijital Pazarlama
 • Sosyal Medya
 • Yazılım
Eğitim & Deneyim
 • Fizik, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ)
 • BS, engineering, Technical University of Denmark

Levent Özen 1969 yılı Ankara doğumlu. ODTÜ’de Fizik eğitimi gördü. Fiziksel hesaplama alanında uzmanlaşırken, Türkiye’deki internet devrimine şahit oldu. Bölümündeki bilgisayar laboratuarlarında IT teknolojisinin temelleri öğrendi.

Öğrenim görmekteyken Siemens firmasının raylı sistemler bölümünde çalışmaya başladı. Hem çalıştığı firmadan donanım, yazılım, çizim, işetim sistemleri ve veri tabanı dersleri aldı, hem de özel bir kurumda eğitimler vermeye başladı.

Internetten sonra blog dünyasına adım atarak, Türkiye’nin ilk blog yazarlarından birisi oldu. 2009 yılında Blog Ödülleri’nde derece aldı. Demiryolu ve bilişim teknolojilerini kullanarak RAYHABER’i kuran Levent Özen, sektörel yayıncılıkla başarıyı yakaladı. 30 yıllık tecrübesini siz değerli danışan ve örencilerinize aktarmak için Medya Akademi’ye katıldı.

Medya Akademi Blog'taki Yayınları

 • Nöropazarlama Nedir? Dijitalde Nasıl Kullanılır?

  Nöropazarlama, son yılların en popüler kavramları arasına girdi ve popülerliğini korumsını da biliyor. Peki, nöropazarlama nedir? Dijital pazarlamada nöropazarlama nasıl kullanılır? Bu makalede bu sorulara ve daha fazlasına yanıt arayacağız. Ancak öncelikle işe “pazarlama” ile başlayalım. Pazarlama, bir ürün veya hizmeti satın almayı düşünen bir müşteriye ulaşmayı amaçlayan etkinliklerin tümünü kapsayan bir kavramdır. Medya Akademi’nin

  14/06/2023
 • White Hat SEO ve Black Hat SEO Nedir?

  White Hat SEO nedir? White Hat SEO ile Black Hat SEO arasında ne farklar var? Bu makalede dijital pazarlamanın önemli çalışmalarından olan SEO (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmaları yaparken kullanılan yöntemleri değerlendireceğiz. Etik SEO çalışmalarını ifade eden “white hat SEO” kavramını ele alacak ve “black hat SEO” ile farklarını ortaya koyacağız. SEO

  07/06/2023

iletişim bilgileri

0(312) 419 66 42
Kızılırmak Mah. Dumlupınar Blv. Next Level İş Merkezi No:3C1-160 Çankaya/Ankara

Sosyal profiller

İletişim Formu

Uzman kadromuzla iletişim kurmak için lütfen formu dolurun.

  Nasıl yardımcı olabiliriz?

  Medya Akademi’nin hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için ekibimizle iletişim kurun.

  Başta Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satış departmanları olmak üzere tüm birimlerimizde, Medya Akademi’den “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya” eğitimi aldık. Eğitim programları Medya Akademi koordinatörü Okan Yüksel tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Medya Akademi’den aldığımız eğitim ve reklam danışmanlığı hizmetleri sonrasında kurumsal sosyal medya hesaplarımızda ve tüm dijital mecralarda itibar yönetimi ve görsel iyileştirmeler yaparak yurt içi ve dışındaki müşteri dönüşümlerini artırdık.

  Meryem Kocabay
  Kurumsal İletişim Müdürü, OMS Vibro Hammer