fbpx
10. Yıl (2013 - 2024)
Medya Akademi, Ankara Ofisi
ODTÜ Teknokent
Telefon

Dijital Pazarlama Eğitimi: Ne Vadediyoruz?

Dijital pazarlama eğitimi, son yıllarda pek çok şirket ve profesyonelin en önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor. 2013’ten bugüne dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimi veren bir profesyonel olarak sizlere bu eğitimi ve bu eğitim programından neler beklemeniz gerektiğini yazmak istedim. (Medya Akademi‘de nasıl bir eğitim veriyor, Türkiye’nin dijital yarınlarını inşa edecek profesyonelleri nasıl yetiştiriyoruz; bunları da aşağıda sizlere anlatacağım…)

Dijital Pazarlama Eğitimi ile Ne Vadediyoruz?

Medya Akademi 2013’te kuruldu. O günden bugüne Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde dijital pazarlama eğitimi verdik, veriyoruz. Dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimi alanında Türkiye’nin öncü eğitim, danışmanlık ve yayıncılık markalarından bir tanesi olduk. Bugün mezunlarımız Türkiye’nin önde gelen markalarının dijital pazarlamasını yapıyor.

Medya Akademi’de Mart 2022 itibariyle 56. grubumuzu mezun ettik. Önümüzdeki süreçte yeni gruplarımızı açacak ve 9 yıldır aralıksız olarak devam eden eğitimlerimizi sürdüreceğiz.

Medya Akademi’de Eğitim Süreci

Medya Akademi’de eğitim süreci teori ve uygulamanın bir arada olduğu; yaklaşık bir yıl süren bir dönemdir. Katılımcılarımız 6 hafta boyunca dijital pazarlama ve sosyal medya alanında profesyonel olarak iş yapmalarını sağlayacak konularda uzmanlık kazanırlar. 6 haftada yoğun ve uygulama ağırlıklı bir eğitim veriyoruz. (Eğitim programlarımızın içeriğine ulaşmak için tıklayın.)

6 haftalık (ek dersler hariç, 30 saatlik) süreci tamamlandıktan sonra tüm katılımcılarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Medya Akademi’de teorik ve uygulamalı eğitimlerin ardından tüm katılımcılara 1 yıl boyunca destek verilir. Medya Akademi Destek (MA Destek) bu anlamda sektörde ilk ve öncü bir uygulama olarak gurur kaynaklarımızdan bir tanesidir. (Bu konuda sektördeki diğer pek çok şirketin de benzer destek programları geliştirmesinden memnuniyet duyuyoruz.)

Medya Akademi’de hiçbir alanda kaliteden ödün vermiyoruz. Türkiye’nin en iyi eğitimlerini, en iyi isimlerden, en konforlu ve eğitim odaklı mekanlarda almanızı sağlıyoruz. Ankara eğitimlerimizi ODTÜ Teknokent’teki özel salonlarımızda; Türkiye genelindeki programlarımızı ise Hilton, Divan ve Holiday Inn otellerine gerçekleştiriyoruz.

 

Her Geçen Gün Büyüyen, Güçlü Network Potansiyeli

Medya Akademi katılımcıları eğitim süreci sonrasında Medya Akademi’nin networkünün bir parçası olurlar. Bu kapsamda;

  • Her katılımcımız Medya Akademi Yayınları‘ndan alanında çok satan sektörel eğitim kitaplarına ücretsiz olarak sahip olur.
  • Medya Akademi Destek ile tüm soru ve sorunlarını uzman kadromuza doğrudan iletip, yanıt alabilirler.
  • Medya Akademi Kulüp üyesi olarak Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden özel indirimler alırlar. (Örneğin pek çok hosting şirketinin Medya Akademi için tanımlanmış %20 indirimi vardır.)
  • Medya Akademi Etkinlik ile tüm katılımcılarımız, her ay sektörün önde gelen isimlerinin konuk edildiği özel panel, konferans ve toplantılara doğrudan katılabilirler.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi Neleri Kapsıyor?

Medya Akademi’den alacağınız Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi, diğer tüm eğitimlerimiz gibi Medya Akademi Yayınları, MA Destek, MA Bülten, MA Kulüp ve MA Etkinlik paketlerini de kapsar.

Medya Akademi Yayınları

Dijital pazarlama, sosyal medya ve e-ticaret alanlarına odaklanan Medya Akademi Yayınları, alanında en çok satan birçok kitaba sahiptir. Medya Akademi’den eğitim ve danışmanlık alan katılımcılara ilgili konularda basılı kitap ve materyal ücretsiz olarak sunulur.

Medya Akademi Destek

Medya Akademi katılımcıları eğitim programı sonrasında 1 yıl süreyle Medya Akademi Destek paketine ücretsiz olarak üye olurlar. MA Destek kapsamında, katılımcıların soruları ve sorunları Medya Akademi’nin alanında uzman ekibi tarafından çözülür. Ayrıca tüm eğitim içeriğine Medya Akademi Destek paketi üzerinden online olarak erişilebilir.

Medya Akademi E-Bülten

Medya Akademi katılımcıları ve danışanları dijital pazarlama, sosyal medya ve e-ticaret alanlarında yaşanan gelişmeleri haftalık bülten yayınlarımızla takip edebiliyorlar. Medya Akademi eğitimlerini başarıyla tamamlayan tüm adaylar Medya Akademi E-Bülten’e ücretsiz olarak abone olabilirler. Bültenimiz, her hafta Salı günü 10.00’da yayınlanır.

Medya Akademi Kulüp

Medya Akademi; dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret alanlarında destek sunan şirketlerle partnerlikler yapmaktadır. Bu kapsamda Medya Akademi katılımcıları söz konusu alanlarda alacakları hizmetleri %10 ila %50 indirimli alma şansı yakalarlar. Medya Akademi’nin kulüp üyeleri arasında Turhost, GüzelHosting gibi ulusal birçok marka yer almaktadır.

Medya Akademi Etkinlik

Medya Akademi, sektör profesyonelleri ile tüm paydaşları MA Etkinlik ile bir araya getirmektedir. Sektörün önde gelen isimlerinin konuk edildiği etkinliklere tüm öğrenci ve mezunlarımız doğrudan katılabilirler.

Medya Akademi’de Mezuniyet ve Sonrası

Medya Akademi’de mezuniyet asla bir son değildir! Her programı, “Şimdi yeni başlıyoruz!” diye bitiririz. Dijital pazarlama, sosyal medya ve e-ticaret kısa sürede uzmanlaşılabilecek alanlar olmadığı için mezuniyet sonrasında da tüm katılımcılarımıza destek olmaya devam ederiz.

Mezunlarımız ne diyor?

Medya Akademi mezunlarının hakkımızda yazdığı olumlu ve olumsuz tüm yorumları önemsiyoruz. Katılımcılarımızın hakkımızda yazdığı olumlu yorumlardan mutluluk duyuyoruz.

Medya Akademi mezunlarının hakkımızda yazdığı yorumları web sitemizden (Bireysel Referanslar & Kurumsal Referanslar) inceleyebilirsiniz. Ayrıca lütfen Google’da “Medya Akademi” araması yaparak Google My Business sayfamızı da kontrol edin.

Güncel Eğitim Programlarımız Hakkında Bilgi Alın

Medya Akademi’de her ay düzenli eğitim programları düzenleniyor. Dijital pazarlama eğitimi veya e-ticaret eğitimi almak isterseniz web sitemizde eğitim detaylarına ulaşabilirsiniz. Genel katılıma açık bireysel eğitimlerimizi incelemek için “Bireysel Eğitim” kategorimizi inceleyebilir; kurumsal eğitim talepleriniz içinse “Kurumsal Eğitim” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Medya Akademi Ankara ofisine doğrudan ulaşmak isterseniz, mesai saatleri içerisinde 0312 419 66 42 numaralı telefondan eğitim kontenjanları ve detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medya Akademi ailesi olarak kariyerinize ve markalarınıza güç katmaktan mutluluk duyacağız.