Bireysel Referanslar

Medya Akademi, kurulduğu 2013 yılından bu güne Ankara, İzmir ve Bursa şubeleri ile Türkiye’nin 7 bölgesinde eğitim ve danışmanlık hizmetleri sundu. Medya Akademi uzmanlarının genel katılıma açık eğitim ve danışmanlık programlarını tamamlayan değerli mezunlarımızın, bir bölümünün değerlendirmelerine aşağıda ulaşabilirsiniz. Ayrıca Medya Akademi hakkında Google My Business ve Facebook sayfa yorumlarına da göz atmanızı öneririz.

 

Çalışan ekip, çok kaliteli ve alanında uzman. Sosyal ve Dijital medya ile ilgili bir eğitim alınacaksa kesinlikle Medya Akademi tercih edilmeli. Hem eğlenip hem öğrenmenin keyfini birlikte yaşayabilirsiniz. Neredeyse özel eğitim derecesinde ilgileniliyor. Ankara’da olmasanız bile online eğitimlerine katılın. Çok fayda sağlayacağına eminim. Bu arada ders arasında ikram ettikleri ev yapımı kek de bir harika.

Ecem Koçer | Ankara

Evinizin sıcaklığında çayınızı yudumlarken, başka bir yerde bulamayacağınız çok değerli bilgiler edinebileceğiniz eşsiz yer.
Bana kattığınız Her şey için sonsuz teşekkürler.

Zehra Çengel Yavaş | Ankara

İnanılmaz keyifli bir eğitimdi. Hiçbir sorunuz cevapsız kalmıyor. Ayrıca eğitim bitti herkes kendi yoluna da demiyorlar. Ofislerini her zaman size açıyorlar ben şurada takıldım derseniz tekrar eğitim alabiliyorsunuz. Hatta gelip burada çalışabilirsiniz size yardımcı da oluyorlar. Her şey için teşekkürler Okan Bey ve Elif Hanım.

Zeynep Bayrak | Ankara

Alanında başarılı insanlarla aynı ortamda bulunmak çok keyifli. Diksiyon ve etkili iletişim kursundan sonra sosyal medya ve dijital editörlük kurslarına devam ediyorum. Bu alanda eğitim almak isteyen insanlara rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir yer.
Aslı Gökdemir | Ankara

Sosyal medya uzmanlığı kursu ararken denk geldim Medya Akademi’ye. Okan Yüksel hocam gerçekten çok profesyonel ve işini çok iyi yapıyor. İletişim harika. Ne zaman bir soru sorsam cevabını alıyorum çok çok memnunum..

Muhammed Şahin | Ankara

Sosyal medya üzerinden  tam da anlattıkları gibi bir reklam çalışması ile benim ilgimi çektiler. İlk başta Zoom uzerinden nasıl olur diye düşündüm. Elif Hanımın sizi anlıyorum duygusu tamda kalbime dokundu. Derslerimiz başladı. Karşımdaki degerli eğitmen (Okan Yüksel) tarafından bilgiler ilmek ilmek işlendi. Paranın ikinci planda olduğunu gönülden hissettirdi. Son olarak, iyi ki yollarımız kesişti. Sakarya’da bir çok arkadaşıma öneriyorum. Tüm ekibi gönülden kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Dilek Arslanbüken | Sakarya

Hakkının vererek sunulan bir eğitim. Bu alanda destek ihtiyacınız varsa hiç düşünmeyin. Üstelik eğitim sonrası her ihtiyacımda verilen destek paha biçilemez. İyi ki yolum sizinle kesişmiş. Çok çok teşekkür ederim.

Esra İpekçi | İstanbul

Ankara’da olup da bu şekilde bir eğitime ihtiyaç duyanlar için kesinlikle ilk sırada tercih edilecek bir kurum. Eğitim içeriği ve uygulamalar ayrı güzel ama misafirperverlik, güler yüz sıcak bir ortam da yanında çabası.
Cihangir Koyuncu | Ankara

Alanında uzman Okan Hocam ve diğer hocalarıma çok teşekkür ederim. Ankara’da eğitim konusunda tek adres!

İrem Kurtuluş | Ankara

“Sosyal medya ve pazarlama alanında bir eğitim olsa keşke!” dediğim bir anımda karşıma çıktı Medya Akademi. Beklentilerimin de üstünde olan sıcakkanlı ekibi, dopdolu bilgileri ve konforlu eğitim alanları ile çok verimli ve eğlenceli dersler geçirdik. Her şey için çok teşekkürler!!!

Gonca Akar | Ankara

Ofiste kahveler harika – sunum müthiş, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Yasin Taşdelen | İstanbul

Sosyal medya uzmanlığı eğitimi için tek adres. Her şey için çok çok teşekkürler.
Sibel Ayan | Ankara
Eğitim içeriği çok dolu doluydu ve her bir aşmayı uygulamalı olarak görmek çok verimli oldu bizim için. Takıldığımız her konuda sorduğumuz sorulardan aldığımız geri dönüşler de öğrendiklerimizi pekiştirdi. Hocamız konularla ilgili, çok donanımlıydı. Ayrıca kurs bittikten sonra dahi WhatsApp ve Telegram grubuplarından her daim soru sorabiliyor ve cevap alabiliyoruz, kurs bittikten sonra da devam eden bu destek sayesinde hiçbir tedirginlik yaşamıyoruz. Medya Akademi ekibine teşekkürlerimi sunuyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Saygılar, sevgiler…
Hülya Özgil | Ankara
“Bilginin zekâtı vardır ve verilmesi gerekiyorsa” Medya Akademi bunu tam anlamıyla yapıyor. Tüm tecrübe ve deneyimlerini samimiyetle paylaşan, konularında uzman kişilerden eğitim almak için doğru adres.
Serpil Uygun Çiçek | Ankara
Okan Hocam konuya çok hakim, ders anlatımı çok keyifli. Boş nokta bırakmayacak bir eğitim oluşturulmuş. Cihangir Hoca da sorulan her soruya anında cevap veriyor, ki böyle bir zorunluluğu yok. İyi ki Medya Akademi’yi tercih etmişim:))
Semra Durak | Ankara
Aldığım en faydalı ve eğlenceli eğitimlerden birisiydi.
Kürşat Çimen | İstanbul
Sadece bir eğitimle kalmayan, kurduğu gruplar sayesinde sorunlara hızlı çözümler sunan, iletişimi koparmayan bir okul. Yalnızca bir eğitim almıyor alanınızla ilgili iletişim ağınızı büyütüyorsunuz. Teşekkürler Medya Akademi.
Zeynep Gürlek | İzmir
Derslerin örnekler ile akıcı olması ve ders sonrası verilen hızlı destekler için işlerine bakışlarının ciddiyetini ne kadar çözüm odaklı anlayışları olduğunu gösteriyor umarım ilk fırsatta tekrar yeni bir eğitimde görüşürüz.
Mustafa Yasav | İstanbul
Medya Uzmanlığı Eğitimim bu zaman kadar aldığım en keyifli, en güzel veee en kaliteli bilgi paylaşamı olan bir akademik eğitimdi. Hocalarımın sayesinde işletmemi hem geliştirebildim hemde doğru hedefle dogru kişilere ulaşabildim. Şu anki başarım siz değerli hocalarım sayesindedir, çok teşekkür ederim… Kesinlikle tavsiye ediyorum..
Bilgen Karadeniz | İstanbul
Okan hocam başta olmak üzere Elif hocam, Cihangir hocam emeğinize yüreğinize sağlık kariyer hayatımda önemli dönüm noktasında mihenk taşı olacak eğitimimi almış olmaktan çok memnun ve mutluyum. Eğitim sonrasında da bizi yalnız bırakmayıp hep desteklediğiniz için kendimi şanslı hissediyorum tüm ekibinize candan sevgiler ve saygılarımla.
Özgür Çavuş | Ankara
Dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi ile ilgili çok uzun süre bir eğitim arayışına girmiştim. Birçok eğitim merkezi ile telefonda görüştüm eğitim içeriğini, sürelerini, ders sayılarını inceledim. Medya Akademi ders içeriği ve ders saatleri, süreleri bakımından en uygun özelliklere sahipti. Diğer eğitimleri araştırdığımda 2 günlük kısa eğitimler fakat 2 günde verilemeyecek içerikler bulunuyordu, bu durum öğrenme açısından mümkün olmayacağı için Medya Akademi ile iletişime geçtim. Elif Hanım gerçekten çok yardımsever davrandı. Eğitim boyunca hocamız Okan Yüksel her sorumuzu severek, asla yargılamadan, gayretle cevapladı ayrıca Okan Hocamızın alanındaki yetkinliği sayesinde bilgiler uygulamalarla pekiştirildi. E-ticaret eğitimi veren Cihangir Hocamıza ayrıca teşekkür ederim. Kendisi çalıştığım sektör anlamında değerli bilgiler sundu. Kesinlikle beklentimin çok üzerinde bir eğitimdi. İşini seven ve güzel insanların bir arada çalışması çok denk gelen bir durum değildir, bu nedenle Medya Akademi’ye başarılarının devamını dilerim.
İzel Özmerdiven | Edirne
Referans mektubu talepleriniz için lütfen iletisim@medyaakademi.com.tr adresli e-posta adresini kullanınız.
X