fbpx

Medya Akademi, kurulduğu 2013 yılından bu güne Ankara, İzmir ve Bursa şubeleri ile Türkiye’nin 7 bölgesinde eğitim ve danışmanlık hizmetleri sundu. Medya Akademi uzmanlarının genel katılıma açık eğitim ve danışmanlık programlarını tamamlayan değerli mezunlarımızın, bir bölümünün değerlendirmelerine aşağıda ulaşabilirsiniz. Ayrıca Medya Akademi hakkında Google My Business ve Facebook sayfa yorumlarına da göz atmanızı öneririz.

 

Çalışan ekip, çok kaliteli ve alanında uzman. Sosyal ve Dijital medya ile ilgili bir eğitim alınacaksa kesinlikle Medya Akademi tercih edilmeli. Hem eğlenip hem öğrenmenin keyfini birlikte yaşayabilirsiniz. Neredeyse özel eğitim derecesinde ilgileniliyor. Ankara’da olmasanız bile online eğitimlerine katılın. Çok fayda sağlayacağına eminim. Bu arada ders arasında ikram ettikleri ev yapımı kek de bir harika.

Ecem Koçer | Ankara

Evinizin sıcaklığında çayınızı yudumlarken, başka bir yerde bulamayacağınız çok değerli bilgiler edinebileceğiniz eşsiz yer.
Bana kattığınız Her şey için sonsuz teşekkürler.

Zehra Çengel Yavaş | Ankara

İnanılmaz keyifli bir eğitimdi. Hiçbir sorunuz cevapsız kalmıyor. Ayrıca eğitim bitti herkes kendi yoluna da demiyorlar. Ofislerini her zaman size açıyorlar ben şurada takıldım derseniz tekrar eğitim alabiliyorsunuz. Hatta gelip burada çalışabilirsiniz size yardımcı da oluyorlar. Her şey için teşekkürler Okan Bey ve Elif Hanım.

Zeynep Bayrak | Ankara

Alanında başarılı insanlarla aynı ortamda bulunmak çok keyifli. Diksiyon ve etkili iletişim kursundan sonra sosyal medya ve dijital editörlük kurslarına devam ediyorum. Bu alanda eğitim almak isteyen insanlara rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir yer.
Aslı Gökdemir | Ankara

Sosyal medya uzmanlığı kursu ararken denk geldim Medya Akademi’ye. Okan Yüksel hocam gerçekten çok profesyonel ve işini çok iyi yapıyor. İletişim harika. Ne zaman bir soru sorsam cevabını alıyorum çok çok memnunum..

Muhammed Şahin | Ankara

Sosyal medya üzerinden  tam da anlattıkları gibi bir reklam çalışması ile benim ilgimi çektiler. İlk başta Zoom uzerinden nasıl olur diye düşündüm. Elif Hanımın sizi anlıyorum duygusu tamda kalbime dokundu. Derslerimiz başladı. Karşımdaki degerli eğitmen (Okan Yüksel) tarafından bilgiler ilmek ilmek işlendi. Paranın ikinci planda olduğunu gönülden hissettirdi. Son olarak, iyi ki yollarımız kesişti. Sakarya’da bir çok arkadaşıma öneriyorum. Tüm ekibi gönülden kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Dilek Arslanbüken | Sakarya

Hakkının vererek sunulan bir eğitim. Bu alanda destek ihtiyacınız varsa hiç düşünmeyin. Üstelik eğitim sonrası her ihtiyacımda verilen destek paha biçilemez. İyi ki yolum sizinle kesişmiş. Çok çok teşekkür ederim.

Esra İpekçi | İstanbul

Ankara’da olup da bu şekilde bir eğitime ihtiyaç duyanlar için kesinlikle ilk sırada tercih edilecek bir kurum. Eğitim içeriği ve uygulamalar ayrı güzel ama misafirperverlik, güler yüz sıcak bir ortam da yanında çabası.
Cihangir Koyuncu | Ankara

Alanında uzman Okan Hocam ve diğer hocalarıma çok teşekkür ederim. Ankara’da eğitim konusunda tek adres!

İrem Kurtuluş | Ankara

“Sosyal medya ve pazarlama alanında bir eğitim olsa keşke!” dediğim bir anımda karşıma çıktı Medya Akademi. Beklentilerimin de üstünde olan sıcakkanlı ekibi, dopdolu bilgileri ve konforlu eğitim alanları ile çok verimli ve eğlenceli dersler geçirdik. Her şey için çok teşekkürler!!!

Gonca Akar | Ankara

Ofiste kahveler harika – sunum müthiş, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Yasin Taşdelen | İstanbul

Sosyal medya uzmanlığı eğitimi için tek adres. Her şey için çok çok teşekkürler.
Sibel Ayan | Ankara
Referans mektubu talepleriniz için lütfen iletisim@medyaakademi.com.tr adresli e-posta adresini kullanınız.
X