fbpx

E-Ticaret Sözlüğü

E-Ticaret Sözlüğü, Medya Akademi’nin bir sosyal sorumluluk projesidir. E-Ticaret Sözlüğü’nde e-ticaret ve finans teknolojileri alanında kullanılan kelimeleri ve detaylı anlamlarını bulabilirsiniz.

Sözlük, Medya Akademi uzmanları Okan YükselElif Akın Yüksel ve Tuğrul Sarıkaya tarafından hazırlanıp, güncelleştirilmektedir. Son güncelleştirme işlemi 17.11.2021‘de yapılmıştır.

E-Ticaret Sözlüğü hakkında görüş, öneri ve eleştirilerinizi Medya Akademi ekibine, e-posta ile sozluk@medyaakademi.com.tr adresinden iletebilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için Medya Akademi iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Not: İşbu web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge, marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Medya Akademi’ye aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Dijital Pazarlama Sözlüğü, E-Ticaret Sözlüğü ve sitede yer alan tüm bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, Medya Akademi’nin önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler Medya Akademi’nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.