fbpx

Adana Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi Tamamlandı

Türkiye’nin yeni medya okulu Medya Akademi, Ankara ve Bursa’nın ardından ilk Adana Dijital Pazarlama Eğitimi‘ni de tamamladı. Ankara’da her ay düzenlenen “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı” eğitimi  Adana’da da düzenli olarak yapılmaya ilk dersle başladı. Medya ve iletişim teknolojileri uzmanı Okan Yüksel‘in koordine ettiği program, 13 – 14 Nisan tarihlerinde Adana Divan Otel’de gerçekleşti.

Medya Akademi ekibi Adana’da gerçekleştirdiği ilk eğitimde, dijital pazarlama ve sosyal medya meraklıları ile buluştu.

Eğitim açılışını Medya Akademi Genel Müdürü Elif Akın Yüksel yaptı. Yüksel, “Türkiye çapında gerçekleştirmeye başladığımız eğitimlerimizin üçüncü ayağını Adana’da gerçekleştiriyoruz. İlginiz için çok teşekkürler. Medya Akademi ailesine hoşgeldinizdedi.

Medya Akademi’nin daha önce Ankara, İstanbul ve Bursa’da da eğitimler düzenlediğini belirten Yüksel, Adana’daki eğitim programının düzenli olarak devam edeceğini belirtti.

Adana Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi

Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel koordinatörlüğünde düzenlenen sertifika programı katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimini bir arada sunuyor.

Katılımcılar Adana’da düzenlenen programda sosyal medya uzmanlığı ve dijital pazarlama eğitimi alarak, teorik bilgiler edinip bunları uzmanlarla birlikte uygulama şansı buldular.

Farklı sektörlerden bir araya gelen katılımcılar eğitim koordinatörü Okan Yüksel’e dijital pazarlama ve sosyal medya ile ilgili sorular sordu. Uygulamalarla, katılımcıların deneyimlerini geliştirmesi amaçlandı. Uygulama deneyimi yapan katılımcılarımız, kendi çalışma alanlarında pratik yaparak en iyi verim sağlandı.

Medya Akademi’den uzmanlık eğitimi alarak kariyer gelişiminizde önemli bir avantaj  sağlayan katılımcılarımıza “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı” sertifikası taktim edildi.

 

Medya Akademi, Ankara, Bursa ve Adana’nın yanı sıra İzmir’de de düzenli sertifika programlarına başlayacak. Detaylı bilgileri Medya Akademi web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından alabilisiniz.Bir yorum yazın