fbpx
10. Yıl (2013 - 2024)
Medya Akademi, Ankara Ofisi
ODTÜ Teknokent
Telefon

Pazarlamaya Yeni Başlayanların Kaçınması Gereken 3 Tuzak

 • 31/01/2024
 • 20:00
 • Online Etkinlik | Zoom
 • 03124193106

Etkinlik Hakkında

Medya Akademi; danışan, mezun ve takipçilerine özel olarak düzenlediği etkinliklerine 2024’te de devam ediyor. Pazarlama, medya ve iletişim odağında her ay düzenlediğimiz “Medya Akademi Etkinlik” serimiz, Ocak 2024’te “Pazarlamaya Yeni Başlayanların Kaçınması Gereken 3 Tuzak” başlıklı panelle devam ediyor.

Medya Akademi moderatörlüğündeki etkinliğin konuk katılımcısı Capon Marka Konumlandırma Ajansı kurucusu Engin TEZCAN olacak. Engin TEZCAN, pazarlamaya yeni başlayanların kaçınması gereken 3 tuzak başlıklı bir sunum yaparak, etkinliğe katılanların sorularını yanıtlayacak.

Etkinliğimiz Zoom platformu üzerinden online olarak gerçekleştirilecek ve en fazla 100 katılımcı kabul edilecektir. Etkinliğe katılım için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Etkinlikten 1 gün önce hatırlatma ve 1 saat önce katılım e-postası gönderilecektir.

Etkinlik Kaydı

Medya Akademi danışan ve mezunlarının yanı sıra sosyal mecralardaki takipçilerimiz de etkinliklerimize katılım gösterebilirler. Katılım için LinkedIn etkinlik sayfamızdan başvuru yapabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

  Nasıl yardımcı olabiliriz?

  Medya Akademi ekibi ile iletişime geçmek için lütfen Ankara ofisimize ulaşın.

  Güncel Etkinlikler

  Sosyal Medyada Takip Edin