fbpx

0’dan 100’e Girişimcilik Podcast Yayına Başladı

Medya Akademi sponsorluğunda Okan Yüksel tarafından hazırlanan “0’dan 100’e Girşimcilik” podcasti tüm platformlarda yayına başladı. İlk iki bölümü dinleyiciyle buluşan Türkçe podcast serisi, her Salı 10.00’da yeni bir bölümle devam edecek.

2 sezon ve toplam 20 bölüm olarak planlana program, girişimcilik ve ilgili konuları ele alacak. Programda ayrıca dijital pazarlama, sosyal medya ve e-ticaret konularında da bölümler olacak.

Bir Girişimcilik Rehberi

Medya Akademi Genel Koordinatörü Okan Yüksel, projeyle ilgili şunları söyledi: “0’dan 100’e Girişimcilik, 8 yıl aradan sonra tekrar podcaste başlamama vesile oldu. Oldukça heyecanlı ve mutluyum. Programda, Türkiye’nin oldukça ihtiyaç duyduğunu düşündüğüm girişimcilik ve girişim kültürünü ele alıyoruz. Girişimci olmak, kendi işinin patronu olmak isteyenlere bir rehber oluşturmayı amaçlıyoruz. Kendi girişimcilik deneyimlerimi, Medya Akademi’de danışmanlık verdiğimiz şirketlerin kuruluş hikayelerini ve işin uzmanlarının önerilerini paylaşacağız. Keyifli ve öğretici bir podcast programı olmasını diliyorum.

İlk İki Bölüm Yayınlandı

Girişimcilik, dijital pazarlama ve sosyal medya konularının ele alınacağı 0’dan 100’e Girişimcilik podcasti, ilk iki bölümüyle dinleyiciyle buluştu. Programın ilk iki ve sonraki bölümlerine medyaakademi.com.tr/0dan-100e-girisimcilik-podcast adresinden erişebilirsiniz.

 

 

Medya Akademi sponsorluğunda hazırlanan tüm podcast programlarına www.medyaakademi.com.tr/podcast adresinden erişebilirsiniz. 0’dan 100’e Girişimcilik podcast serisine ayrıca YouTubeSpotifySoundCloud ve diğer mecralardan erişebilirsiniz.

 

Okan Yüksel Hakkında

0’dan 100’e Girişimcilik podcast serisi Medya Akademi sponsorluğunda Okan Yüksel tarafından hazırlanıp, sunuluyor. Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel; Uludağ Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi’nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü. Dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında birçok ödülün sahibi olan Okan Yüksel, ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarının sosyal medya ekiplerinde yer aldı.

Birçok ulusal ve uluslararası medya kuruluşunun sosyal medya hesaplarının kuruluşunu, yönetimini koordine etti. Al Jazeera, Anadolu Ajansı gibi medya kuruluşlarının yanı sıra T.C. Başbakanlık ve Millî Savunma Bakanlığı gibi kurumlarda sosyal medya danışmanı ve sorumlusu olarak görev aldı.

Okan Yüksel’in Türkiye’deki pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya”, “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ile “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapları bulunmaktadır. Okan Yüksel, halen “Türkiye’nin yeni medya okulu” Medya Akademi’nin koordinatörlüğünü sürdürmektedir. Medya Akademi, 2013’ten bugüne dijital pazarlama ve sosyal medya alanında Türkiye’nin öncü eğitim ve danışmanlık şirketleri arasında yer almaktadır. Okan Yüksel, Medya Akademi’nin yanı sıra İstanbul Okan Üniversitesi’nde Yeni Medya, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümlerinde ders vermektedir.