fbpx
10. Yıl (2013 - 2024)
Medya Akademi, Ankara Ofisi
ODTÜ Teknokent
Telefon

Giray Batıtürk Uzman, Danışman

Umanlık Alanları
 • Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı
 • Tasarım Odaklı Düşünme
 • Finans Teknolojileri
 • Raporlama
 • Tasarım
Eğitim & Deneyim
 • Endüstri Ürünleri Tasarımı, İstanbul Arel Üniversitesi

Medya Akademi kullanıcı deneyimi tasarımı uzmanı Giray Batıtürk, İstanbul Arel Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden mezun oldu.

Bankacılık, telekomünikasyon, havayolu endüstrisi, perakende gibi bir çok farklı sektörde 7 yıllık UX/UI Tasarımı ve Proje yönetimi deneyimine sahip olan Giray Batıtürk, tasarımlarında projenin başlangıcından bitişine kadar olan güçlü bir iş zekası ve süreçler yarattı.

Bu doğrultuda yüksek getirili web ve mobil uygulamaları için estetik ve kullanışlı çözümler oluşturarak etkin bir liderlik ile başarılı projeleri faaliyete geçirdi.

Medya Akademi bünyesinde kullanıcı deneyimi tasarımı alanında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan Giray Batıtürk, bugüne kadar Koç HoldingTürk Hava YollarıEnerjiSAAnadolu JetEdenredT.C. Ziraat BankasıİGDAŞ ve Decathlon‘un da aralarında bulunduğu onlarca şirketin kullanıcı deneyimi süreçlerinin iyileştirilmesine katkıda bulundu.

iletişim bilgileri

0(312) 419 66 42
Kızılırmak Mah. Dumlupınar Blv. Next Level İş Merkezi No:3C1-160 Çankaya/Ankara

Sosyal profiller

İletişim Formu

Uzman kadromuzla iletişim kurmak için lütfen formu dolurun.

  Nasıl yardımcı olabiliriz?

  Medya Akademi’nin hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için ekibimizle iletişim kurun.

  Başta Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satış departmanları olmak üzere tüm birimlerimizde, Medya Akademi’den “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya” eğitimi aldık. Eğitim programları Medya Akademi koordinatörü Okan Yüksel tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Medya Akademi’den aldığımız eğitim ve reklam danışmanlığı hizmetleri sonrasında kurumsal sosyal medya hesaplarımızda ve tüm dijital mecralarda itibar yönetimi ve görsel iyileştirmeler yaparak yurt içi ve dışındaki müşteri dönüşümlerini artırdık.

  Meryem Kocabay
  Kurumsal İletişim Müdürü, OMS Vibro Hammer