fbpx

Program Detayları

  • Konu Sayısı 93
  • Testler 0
  • Program Süresi 8 week
  • Eğitim Seviyesi Temel ve Orta Düzey
  • Eğitim Dili Türkçe
  • Kontenjan 6
  • Değerlendirme Var
0 Değerlendirme
6 students

Programın Amacı

Medya Akademi “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi“, katılımcılara online platformda, canlı olarak teorik bilgi ve uygulama deneyimi sunar.

Sertifikalı eğitim, teorik bilgi ve uygulamalardan oluşur. Teorik bilgilerle, katılımcılara sosyal medya uzmanlığı alanında gerekli bilgi birikimi sağlanır. Uygulamalarla, katılımcıların deneyimlerini geliştirmesi amaçlanır.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, kendi çalışmalarını da yaparak piyasada ihtiyaç duyulan dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanlığı talebini karşılamaları amaçlanmaktadır.

Sınırlı katılımcı sayısı ve uzman eğitici kadrosu ile bu amaca ulaşmak 30 saatlik seminer programı ile mümkün olabilmektedir.

Program İçeriği

Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimi bölümlerinden oluşmaktadır.

Programın sosyal medya bölümünde YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal mecraların profesyonel olarak kullanımı ele alınmaktadır. Bu bölümde ayıca sosyal medya stratejisi ve içerik oluşturma yöntemleri, raporlama ve e-mail marketing konularına detaylı olarak değinilmektedir.

Programın dijital pazarlama bölümünde Facebook ve Instagram reklamları (Facebook Business) ile Google reklamları (Google Ads – YouTube, arama ağı, görüntülü reklam ağı vd.) detaylı olarak incelenmektedir. Bu bölümde ayrıca Search Engine Optimization (SEO) ve web tasarım konularına değinilecektir. Web tasarım konusunda WordPress ve WooCommerce içerik yönetim sistemleri ile web sitesi ve e-ticaret platformu oluşturulması üzerinde durulacaktır.

Program içeriği hakkında detaylı bilgiye, sayfanın üst kısmında yer alan “Program İçeriği” sekmesinden erişebilirsiniz.

Programın Gün ve Saatleri

Medya Akademi “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” hafta içi yapılmaktadır.  Hafta içi programı,  24 Mayıs 2021 Pazartesi günü başlayacaktır. Dersler haftada iki gün (Pazartesi – Çarşamba günleri)  20.00 – 22.00 saatleri arasında yapılacaktır. Her program toplam 8 hafta, 30 seminer saati sürmektedir.

— Hafta İçi Gruplar —

I. Grup: Salı – Perşembe: 20.00 – 22.00 (Başlangıç, 1 Nisan 2021 – Son Ders, 20 Mayıs 2021) (Eğitim Başladı)

II. Grup: Pazartesi – Çarşamba: 20.00 – 22.00 (Başlangıç, 24 Mayıs 2021 – Son Ders, 12 Temmuz 2021) (Kontenjan Var)

Sınırlı Katılımcı Sayısı

Programlardan mümkün olan en iyi verimin sağlanması için gruplarda katılımcı sayısı 10 kişi ile sınırlıdır.

Programlar, online olarak, eğitmenlerin canlı yayınları ile en fazla 10 katılımcı ile yapılmaktadır.

Sertifikasyon

Medya Akademi’nin “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı”na düzenli olarak katılan kişiler “Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası” almaya hak kazanırlar.

Sertifikaya hak kazanmak için 30 seminer saatini tamamlamak ve proje ödevini sunmak gerekmektedir.

Program Koordinatörü

Tüm sertifika programları Medya Akademi’nin alanında uzman ve deneyimli ekibi tarafından verilmektedir.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel tarafından verilmektedir.

Okan Yüksel; Uludağ Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi’nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü.

Dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında birçok ödülün sahibi olan Okan Yüksel, ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarının sosyal medya ekiplerinde yer aldı. Birçok ulusal ve uluslararası medya kuruluşunun sosyal medya hesaplarının kuruluşunu, yönetimini koordine etti. Al Jazeera, Anadolu Ajansı gibi medya kuruluşlarının yanı sıra T.C. Başbakanlık ve Millî Savunma Bakanlığı gibi kurumlarda sosyal medya danışmanı ve sorumlusu olarak görev aldı.

Okan Yüksel’in Türkiye’deki pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı“, “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ile “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapları bulunmaktadır.

Okan Yüksel, halen “Türkiye’nin yeni medya okuluMedya Akademi‘nin koordinatörlüğünü sürdürmektedir. Medya Akademi, 2015’ten bugüne dijital pazarlama ve sosyal medya alanında Türkiye’nin öncü şirketleri arasında yer almaktadır. Okan Yüksel, Medya Akademi’nin yanı sıra İstanbul Okan Üniversitesi‘nde Yeni Medya, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümlerinde ders vermektedir.

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nı başarıyla tamamlayan tüm katılımcılar, Medya Akademi uzmanlarının yer aldığı WhatsApp ve Telegram gruplarına dahil edilirler.

Sadece öğrencilerin katılabildiği bu gruplarda, uzmanlarımız 1 yıl boyunca öğrencilerden gelen soruları yanıtlarlar ve onlara ücretsiz danışmanlık hizmeti sunarlar.

Medya Akademi’nin danışmanlık hizmeti sunduğu 3 uzmanlık grubu bulunmaktadır: Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya; E-Ticaret; WordPress ve Web Tasarım. Öğrencilerimiz diledikleri gruplara dahil olabilmektedir.

Eğitim Materyalleri ve Kitap

Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’na katılan tüm katılımcılar ücretsiz olarak Medya Akademi Yayınları’nın dijital ve basılı eğitim materyallerini almaya hak kazanırlar.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Programına katılanlara Medya Akademi’nin dijital eğitim materyallerine erişim hakkı tanınacak ve  Okan Yüksel’in Medya Akademi Yayınları tarafından yayınlanan “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya” kitabı kargo ile gönderilecektir.

Ücretlendirme

Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 2.250TL (KDV Dahil) olarak ücretlendirilmektedir. (Ücrete %10 indirim uygulanmıştır.)

Tüm kredi kartlarına vade farksız 6 taksit imkanı sunulmaktadır. Vade farkıyla 9 ve 12 taksit yapılabilmektedir.

Detaylı Bilgi Talebi

Detaylı bilgi talepleriniz için yukarıdaki formu doldurarak, ekibimizin sizi e-posta ve telefon ile bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Medya Akademi Ankara Ofisi ile 0312 419 66 42  numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Programa doğrudan kayıt için web sitemizin sağ üst köşesindeki “Online Kayıt” butonuna tıklayınız.

 

User AvatarUser Avatar

Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel; Uludağ Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü.Dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında birçok ödülün sahibi olan Okan Yüksel, ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarının sosyal medya ekiplerinde yer aldı. Birçok ulusal ve uluslararası medya kuruluşunun sosyal medya hesaplarının kuruluşunu, yönetimini koordine etti.Al Jazeera, Anadolu Ajansı gibi medya kuruluşlarının yanı sıra T.C. Başbakanlık ve Millî Savunma Bakanlığı gibi kurumlarda sosyal medya danışmanı ve sorumlusu olarak görev aldı.Okan Yüksel’in Türkiye'deki pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ile “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapları bulunmaktadır.Okan Yüksel, halen "Türkiye'nin yeni medya okulu" Medya Akademi'nin koordinatörlüğünü sürdürmektedir. Medya Akademi, 2015'ten bugüne dijital pazarlama ve sosyal medya alanında Türkiye'nin öncü eğitim ve danışmanlık şirketleri arasında yer almaktadır.Okan Yüksel, Medya Akademi'nin yanı sıra İstanbul Okan Üniversitesi'nde Yeni Medya, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümlerinde ders vermektedir.
0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
X