Medya Akademi Yayınları
Medya ve iletişim odaklı yayınevi:

Medya Akademi Yayınları

Medya Akademi, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra yayıncılık sektöründe de faaliyet gösteriyor. Medya Akademi Yayınları 2020 yılında kuruldu ve T.C. Kültür Bakanlığı’ndan ulusal ve uluslararası yayınlar yapmak için yetki aldı.

Medya Akademi Yayınları, medya ve iletişim odağında seçkin yayınlar yapıyor. Medya Akademi Yayınları 2020 yayın planı içerisinde “Tüm Boyutlarıyla Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya”, “Dijital Çağda İnternet Haberciliği“, “Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)” ve “Dijital Çağda Kariyer ve Networking” kitapları yer alıyor.

Nitelikli akademik eserlere de öncelik tanıyan Medya Akademi Yayınları pek çok akademisyen tarafından farklı üniversitelerde ders kitabı olarak da kullanılıyor. Türkiye’nin dijitalleşme sürecine, yayıncılık sektöründe, öncülük eden Medya Akademi, basılı kitapların yanı sıra elektronik kitap yayıncılığında da çalışmalar yürütüyor.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Medya Akademi Yayınları tarafından yayınlanan kitaplara Türkiye’deki tüm seçkin kitapçılardan ve online satış kanallarından erişebilirsiniz. Kitaplarımız Amazon, D&R, Idefix, Kitapyurdu, Hepsiburada, Trendyol ve diğer pek çok online satış kanalından erişebilirsiniz. Toplu siparişleriniz için bize iletisim@medyaakademi.com.tr adresinen erişebilirsiniz.

Eser ve kitap dosyalarınızın Medya Akademi Yayınları tarafından basılıp, dağıtılması konusunda destek talepleriniz için editörlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Medya Akademi Yayınları’nın editör kadrosuna editor@medyaakademi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yayın Kategorilerimiz

DİJİTAL PAZARLAMA

Medya Akademi’deki tüm danışmanlık programları, alanında saygın, uzman isimler tarafından koordine edilmektedir.

SOSYAL MEDYA

Medya Akademi, kurumların dijital potansiyelini ve ihtiyaçlarını tespit eder ve özgün bir danışmanlık programı oluşturur.

HALKLA İLİŞKİLER ve REKLAMCILIK

Medya Akademi, şirketinize özgün bir dijital pazarlama stratejisi geliştirir ve uzman kadrosu ile en iyi şekilde uygular.

MEDYA VE İLETİŞİM

Gelişmiş raporlama sistemlerimizle dijital varlıklarınızın gelişimini en doğru ve şeffaf şekilde izleyebilirsiniz.

MEDYA SOSYOLOJİSİ

Doğru raporlama ve sürekli iyileşe stratejimizle markaların dijital gücünü ve satışlarınızı kısa sürede artırabiliyoruz.

İNTERNET HABERCİLİĞİ

Yüksek müşteri memnuniyetini önemsiyoruz! Katılımcılarımızın en iyi hizmeti alması ve memnun olması için çalışıyoruz.

SAYILARLA MEDYA AKADEMİ

7

UZMAN

28

PROGRAM

501

KATILIMCI

2416

SAAT SEMİNER

X