fbpx

Talha Dereci Uzman, Danışman

Uzmanlık Alanları
 • Dijital Pazarlama
 • Sosyal Medya
 • Dijital İçerik Üretimi
 • Yayıncılık
 • Editörlük
Eğitim & Deneyim
 • Yüksek Lisans, Sosyoloji
 • Lisans, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

Talha Dereci, lisans düzeyinde Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, yüksek lisans düzeyinde Sosyoloji eğitimi aldı. İkinci lisans olarak Felsefe eğitimine devam ediyor.

Özel sektördeki iç kontrol / denetim tecrübesi sonrasında dijital yayıncılığa yöneldi ve sosyalbilimler.org’u kurdu. Sosyal Bilimler’deki tecrübesi kendisine geleneksel yayıncılığın da kapısını araladı. Hakemli, akademik yayın Pasajlar Sosyal Bilimler Dergisi’ndeki genel yayın yönetmenliği görevinin yanında birçok yayınevi bünyesinde kurumsal iletişim danışmanlığı, sosyal medya yöneticiliği, web tasarım, metin yazarlığı, editörlük ve redaksiyon işleri yapmaktadır.

Aktif olarak yayın yapan bir podcaster olmasının yanında Medya Akademi bünyesinde eğitimler vermekte, danışmanlık yapmaktadır. Ankara’da yaşıyor ve zamanında veremediği kararların bugünlerde hakkını vermeye çalışıyor. Küçük bir balıkçı kasabasında yaşarken sonunu beklemek gibi bir hayali yoktur. Kitaplarla haşır neşir iseniz bir gün mutlaka karşılaşırsınız!

Medya Akademi Blog'taki Yayınları

 • Dijital Pazarlama Uzmanı Maaş Araştırması (2021 – 2022)

  Dijital pazarlama, son yılların şirketlerin en fazla ihtiyaç duyduğu alanlardan birisi. Hemen her şirket iyi bir dijital pazarlama uzmanı  ve hatta ekibi ile çalışmayı amaçlıyor. LinkedIn’e göre 2021’de tüm sektörler bazında en çok talep gören uzmanlıklar arasında dijital pazarlama ilk sıralarda yer alıyor. Bu alandaki iş fırsatlarında gerçekleşen talep artışının %52 olduğu belirtiliyor. Dijital pazarlama

  26/11/2021
 • Türkiye E-Ticaret İstatistikleri (Resmi Veriler)

  Medya Akademi ekibi olarak resmi verilerden yola çıkarak Türkiye e-ticaret istatistikleri ve Türkiye’de e-ticaretin geleceği hakkında bir çalışma hazırladık. “Türkiye’de kayıtlı kaç e-ticaret sitesi var ?”, “Popüler e-ticaret siteleri hangileri, sanal pazaryerleri nasıl kullanılıyor?”, “farklı sektörlerin ortalama sepet tutarları ne kadar?” gibi onlarca sorunun yanıtını bu makalede bulabileceksiniz. E-ticaret nedir? Kapsamına neler girer? Öncelikle kavramlarla

  23/11/2021

iletişim bilgileri

0(312) 419 66 42
Kızılırmak Mah. Dumlupınar Blv. Next Level İş Merkezi No:3C1-160 Çankaya/Ankara

Sosyal profiller

İletişim Formu

Uzman kadromuzla iletişim kurmak için lütfen formu dolurun.

  Gizlilik Politikası'nı okudum ve kabul ediyorum.

  Nasıl yardımcı olabiliriz?

  Medya Akademi’nin hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için ekibimizle iletişim kurun.

  Başta Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satış departmanları olmak üzere tüm birimlerimizde, Medya Akademi’den “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya” eğitimi aldık. Eğitim programları Medya Akademi koordinatörü Okan Yüksel tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Medya Akademi’den aldığımız eğitim ve reklam danışmanlığı hizmetleri sonrasında kurumsal sosyal medya hesaplarımızda ve tüm dijital mecralarda itibar yönetimi ve görsel iyileştirmeler yaparak yurt içi ve dışındaki müşteri dönüşümlerini artırdık.

  Meryem Kocabay
  Kurumsal İletişim MüdürüKurumsal İletişim Müdürü, OMS Vibro Hammer