fbpx

Emine Öztürk Şahar Uzman, Danışman

Uzmanlık Alanları
 • Dijital Pazarlama
 • Google Ads
 • Google Analytics
 • Meta Business (Facebook & Instagram)
 • Reklam ve Optimizasyon
Eğitim & Deneyim
 • Lisans, İşletme, Gazi Üniversitesi
 • Yüksek Lisans, Pazarlama, Gazi Üniversitesi

Emine Öztürk Şahar 1994 Ankara doğumlu. 2016 yılında Gazi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra 2019 yılında  Gazi Üniversitesi Pazarlama alanında tezli yüksek lisansını tamamlamıştır. 

2018 – 2019 yılı arasında ilk iş deneyimini SaaS yazılımlar üreten Digita Teknoloji’de Dijital Pazarlama Uzmanı olarak edinmiştir.  Ardından Ankara’da bulunan bir ajansta çalışarak bir çok e-ticaret, konut, eğitim gibi sektördeki birçok firmanın Google Ads, Facebook reklamlarını yönetmiştir.

Şu an İstanbul’un büyük ajanslarından birinde dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır. 2021 yılından bu yana Google Ads, Sosyal Medya reklamları alanındaki bilgi birikimi ve deneyimlerini online ve fiziksel eğitimlerle paylaşmaktadır.

iletişim bilgileri

0(312) 419 66 42
ODTÜ TEKNOKENT Bilişim İnovasyon Merkezi Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Blv. 280/G Çankaya/Ankara

Sosyal profiller

İşletişim Formu

Uzman kadromuzla iletişim kurmak için lütfen formu dolurun.

  Nasıl yardımcı olabiliriz?

  Medya Akademi’nin hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için ekibimizle iletişim kurun.

  Başta Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satış departmanları olmak üzere tüm birimlerimizde, Medya Akademi’den “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya” eğitimi aldık. Eğitim programları Medya Akademi koordinatörü Okan Yüksel tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Medya Akademi’den aldığımız eğitim ve reklam danışmanlığı hizmetleri sonrasında kurumsal sosyal medya hesaplarımızda ve tüm dijital mecralarda itibar yönetimi ve görsel iyileştirmeler yaparak yurt içi ve dışındaki müşteri dönüşümlerini artırdık.

  Meryem Kocabay
  Kurumsal İletişim Müdürü, OMS Vibro Hammer