E-Ticaret ve E-İhracat Eğitim Programı (Online ve Canlı)

E-Ticaret ve E-İhracat Uzmanlığı (Online)

 2.250

Medya Akademi’nin Online ve Canlı E-Ticaret ve E-İhracat Programı, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimini bir arada sunar.

Teorik bilgilerle, katılımcılara WordPress, WooCommerce, e-ticaret ve dijital pazarlamayla ilgili gerekli bilgi birikimi sağlanır. Uygulamalarla, katılımcıların WordPress içerik yönetim sistemini (CMS) kullanarak web sitesi oluşturması, WooCommerce ile e-ticaret özelliklerini kullanması ve e-ticaret sitelerini kendilerinin yönetmesi sağlanır. Sanal pazaryerleri ve e-ihracat alanında kapsamlı, uygulamalı bilgi verilir. Dijital pazarlama uygulamaları ile e-ticaret sitelerinin dijital mecralarda pazarlanması uygulamalı olarak yapılır.

10 adet stokta

Açıklama

Medya Akademi’nin Online ve Canlı E-Ticaret ve E-İhracat Programı, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimini bir arada sunar.

  1. Teorik bilgilerle, katılımcılara WordPress, WooCommerce, e-ticaret ve dijital pazarlamayla ilgili gerekli bilgi birikimi sağlanır.
  2. Uygulamalarla, katılımcıların WordPress içerik yönetim sistemini (CMS) kullanarak web sitesi oluşturması, WooCommerce ile e-ticaret özelliklerini kullanması ve e-ticaret sitelerini kendilerinin yönetmesi sağlanır. Sanal pazaryerleri ve e-ihracat alanında kapsamlı, uygulamalı bilgi verilir. Dijital pazarlama uygulamaları ile e-ticaret sitelerinin dijital mecralarda pazarlanması uygulamalı olarak yapılır.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, kendi çalışmalarını da yaparak e-ticaret alanında gerekli bilgi ve deneyime sahip olması; piyasada ihtiyaç duyulan e-ticaret uzmanı talebini karşılamaları amaçlanmaktadır.

Katılımcılar kendi e-ticaret sitelerini yapmış, sanal pazaryerlerini aktif olarak kullanır durumda ve dijital pazarlama stratejilerini oluşturmuş olarak programı tamamlarlar.

X