fbpx

E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı (Online)

 2.500

Medya Akademi’nin Online ve Canlı E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Programı, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimini bir arada sunar.

Teorik bilgilerle, katılımcılara WordPress, WooCommerce, e-ticaret ve dijital pazarlamayla ilgili gerekli bilgi birikimi sağlanır. Uygulamalarla, katılımcıların WordPress içerik yönetim sistemini (CMS) kullanarak web sitesi oluşturması, WooCommerce ile e-ticaret özelliklerini kullanması ve e-ticaret sitelerini kendilerinin yönetmesi sağlanır. Dijital pazarlama uygulamaları ile e-ticaret sitelerinin dijital mecralarda pazarlanması uygulamalı olarak yapılır.

10 adet stokta

Açıklama

Medya Akademi’nin Online ve Canlı E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Programı, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimini bir arada sunar.

  1. Teorik bilgilerle, katılımcılara WordPress, WooCommerce, e-ticaret ve dijital pazarlamayla ilgili gerekli bilgi birikimi sağlanır.
  2. Uygulamalarla, katılımcıların WordPress içerik yönetim sistemini (CMS) kullanarak web sitesi oluşturması, WooCommerce ile e-ticaret özelliklerini kullanması ve e-ticaret sitelerini kendilerinin yönetmesi sağlanır. Dijital pazarlama uygulamaları ile e-ticaret sitelerinin dijital mecralarda pazarlanması uygulamalı olarak yapılır.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, kendi çalışmalarını da yaparak e-ticaret alanında gerekli bilgi ve deneyime sahip olması; piyasada ihtiyaç duyulan e-ticaret uzmanı talebini karşılamaları amaçlanmaktadır.

Katılımcılar kendi e-ticaret sitelerini yapmış ve dijital pazarlama stratejilerini oluşturmuş olarak programı tamamlarlar.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı (Online)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X