fbpx

Program Detayları

  • Konu Sayısı 6
  • Testler 0
  • Program Süresi 6 week
  • Eğitim Seviyesi Temel ve Orta Düzey
  • Eğitim Dili Türkçe
  • Kontenjan 6
  • Değerlendirme Var
0 Değerlendirme
6 students

Programın Amacı

Medya Akademi’nin Online ve Canlı WordPress ve Web Tasarım Programı, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimini bir arada sunar.

  1. Teorik bilgilerle, katılımcılara internet, WordPress ve web tasarımla ilgili gerekli bilgi birikimi sağlanır.
  2. Uygulamalarla, katılımcıların WordPress içerik yönetim sistemini (CMS) kullanarak web sitesi oluşturması ve kurdukları web sitelerini kendilerinin yönetmesi sağlanır.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, kendi çalışmalarını da yaparak piyasada ihtiyaç duyulan web tasarım ve WordPress uzmanlığı talebini karşılamaları amaçlanmaktadır.

Katılımcılar kendi web sitelerini yapmış olarak programı tamamlarlar.

Programın Gün ve Saatleri

Medya Akademi “Wordpress ve Web Tasarım Eğitimi” hafta içi ve hafta sonu yapılmaktadır.

Program toplam her grupta 30 seminer saati sürmektedir.

Sınırlı Katılımcı Sayısı

Programlardan mümkün olan en iyi verimin sağlanması için gruplarda katılımcı sayısı 10 kişi ile sınırlıdır.

Programlar, online olarak, eğitmenlerin canlı yayınları ile en fazla 10 katılımcı ile yapılmaktadır.

Sertifikasyon

Medya Akademi’nin “WordPress ve Web Tasarım Programı”na düzenli olarak katılan kişiler “Medya Akademi WordPress ve Web Tasarım Uzmanlığı Sertifikası” almaya hak kazanırlar.

Eğitim Koordinatörü

Tüm sertifika programları Medya Akademi’nin alanında uzman ve deneyimli ekibi tarafından verilmektedir.

WordPress ve Web Tasarım Programı Levent Özen tarafından verilmektedir.

Levent Özen 1969 yılı Ankara doğumlu. ODTÜ’de Fizik eğitimi gördü. Fiziksel hesaplama alanında uzmanlaşırken, Türkiye’deki internet devrimine şahit oldu. Bölümündeki bilgisayar laboratuarlarında IT teknolojisinin temelleri öğrendi.

Öğrenim görmekteyken Siemens firmasının raylı sistemler bölümünde çalışmaya başladı. Hem çalıştığı firmadan donanım, yazılım, çizim, işetim sistemleri ve veri tabanı dersleri aldı, hem de özel bir kurumda eğitimler vermeye başladı.

Internetten sonra blog dünyasına adım atarak, Türkiye’nin ilk blog yazarlarından birisi oldu. 2009 yılında Blog Ödülleri’nde derece aldı. Demiryolu ve bilişim teknolojilerini kullanarak RAYHABER’i kuran Levent Özen, sektörel yayıncılıkla başarıyı yakaladı. 30 yıllık tecrübesini siz değerli danışan ve örencilerinize aktarmak için Medya Akademi’ye katıldı.

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Medya Akademi Web Tasarım ve WordPress Sertifika Programı’nı başarıyla tamamlayan tüm katılımcılar, Medya Akademi uzmanlarının yer aldığı WhatsApp ve Telegram gruplarına dahil edilirler.

Sadece öğrencilerin katılabildiği bu gruplarda, uzmanlarımız 1 yıl boyunca öğrencilerden gelen soruları yanıtlarlar ve onlara ücretsiz danışmanlık hizmeti sunarlar.

Medya Akademi’nin danışmanlık hizmeti sunduğu 3 uzmanlık grubu bulunmaktadır: Dijital Pazarlama ve Sosyal MedyaE-TicaretWordPress ve Web Tasarım. Öğrencilerimiz diledikleri gruplara dahil olabilmektedir.

Ücretlendirme

Medya Akademi Web Tasarım ve WordPress Sertifika Programı 1.750 TL (KDV Dahildir) olarak ücretlendirilmektedir.

Tüm kredi kartlarına vade farksız 6 taksit imkanı sunulmaktadır. Vade farkıyla 9 ve 12 taksit yapılabilmektedir.

Detaylı Bilgi Talebi

Detaylı bilgi ve kayıt için Medya Akademi Ankara Ofisi ile 0312 419 66 42  numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Programa doğrudan kayıt için web sitemizin sağ üst köşesindeki “Online Kayıt” butonuna tıklayınız.

Dilerseniz aşağıdaki formu doldurarak, ekibimizin sizi e-posta ve telefon ile bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz.

User AvatarUser Avatar

Medya Akademi İzmir Bölge Koordinatörü Levent Özen 1969 yılı Ankara doğumlu. ÖDTÜ'de Fizik eğitimi gördü. Fiziksel hesaplama alanında uzmanlaşırken, Türkiye'deki internet devrimine şahit oldu.Bölümündeki bilgisayar laboratuarlarında IT teknolojisinin temelleri öğrendi. Öğrenim görmekteyken Siemens firmasının raylı sistemler bölümünde çalışmaya başladı. Hem çalıştığı firmadan donanım, yazılım, çizim, işetim sistemleri ve veri tabanı dersleri aldı, hem de özel bir kurumda eğitimler vermeye başladı.Internetten sonra blog dünyasına adım atarak, Türkiye'nin ilk blog yazarlarından birisi oldu. 2009 yılında Blog ödüllerinde derece aldı. Demiryolu ve bilişim teknolojilerini kullanarak RAYHABER'i kuran Levent Özen, Sektörel yayıncılıkla başarıyı yakaladı. 30 yıllık tecrübesini siz değerli örencilerinize aktarmak için aramıza katıldı.
0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
X