fbpx

Program Detayları

  • Konu Sayısı 48
  • Testler 0
  • Program Süresi 2 day
  • Eğitim Seviyesi Mid Level
  • Eğitim Dili Türkçe
  • Kontenjan 10
  • Değerlendirme Var

Categorires

0 Değerlendirme
10 students

Önemli Not: Küresel salgın halini alan koronavirüs nedeniyle Medya Akademi‘deki tüm yüz yüze eğitimler Ocak 2021 ve sonrasına ertelenmiştir. Bu süreçte tüm alanlarda online eğitime devam edilmektedir.

Medya Akademi’nin Online Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi hakkında bilgi almak için tıklayın: www.medyaakademi.com.tr/egitim-programlari/dijital-pazarlama-ve-sosyal-medya-egitimi-online


Programın Amacı

Medya Akademi “Bursa Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı”, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimini bir arada sunar.

Teorik bilgilerle, katılımcılara sosyal medya uzmanlığı alanında gerekli bilgi birikimi sağlanır.

Uygulamalarla, katılımcıların deneyimlerini geliştirmesi amaçlanır.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, kendi çalışmalarını da yaparak piyasada ihtiyaç duyulan sosyal medya uzmanlığı talebini karşılamaları amaçlanmaktadır.

Programın Gün ve Saatleri

Medya Akademi Bursa Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Semineri hafta sonu Cumartesi ve  Pazar günü (toplam 2 gün olacak şekilde) planlanmıştır.

Cumartesi 10.00 – 17.00

10.00 – 11.15 Seminer
11.15 – 11.30 Coffee Break (İkram)
11.30 – 12.30 Seminer

12.30-13.30 Öğle Arası – Networking

13.30 – 15.00 Seminer
15.00 – 15.15 Coffee Break (İkram)
15.15 – 17.00 Seminer

Pazar 10.00 – 17.00

10.00 – 11.15 Seminer
11.15 – 11.30 Coffee Break (İkram)
11.30 – 12.30 Seminer

12.30-13.30 Öğle Arası – Networking

13.30 – 15.00 Seminer
15.00 – 15.15 Coffee Break (İkram)
15.15 – 17.00 Seminer

Sınırlı Katılımcı Sayısı

Programlardan mümkün olan en iyi verimin sağlanması için gruplarda katılımcı sayısı 10 kişi ile sınırlıdır.

Programlar, Holiday Inn Bursa otelinin özel konferans salonunda en fazla 10 katılımcı ile yapılmaktadır.

Sertifikasyon

Medya Akademi’nin “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı”na düzenli olarak katılan kişiler “Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası” almaya hak kazanırlar.

Program Koordinatörü

Tüm seminer programları Medya Akademi’nin alanında uzman ve deneyimli ekibi tarafından verilmektedir.

Sosyal Medya Seminer Programı, Okan Yüksel tarafından verilmektedir.

Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel; Uludağ Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi’nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü.

Dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında birçok ödülün sahibi olan Okan Yüksel, ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarının sosyal medya ekiplerinde yer aldı. Birçok ulusal ve uluslararası medya kuruluşunun sosyal medya hesaplarının kuruluşunu, yönetimini koordine etti.

Al Jazeera, Anadolu Ajansı gibi medya kuruluşlarının yanı sıra T.C. Başbakanlık ve Millî Savunma Bakanlığı gibi kurumlarda sosyal medya danışmanı ve sorumlusu olarak görev aldı.

Okan Yüksel’in Türkiye’deki pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ile “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapları bulunmaktadır.

Okan Yüksel, halen “Türkiye’nin yeni medya okulu” Medya Akademi’nin koordinatörlüğünü sürdürmektedir. Medya Akademi, 2015’ten bugüne dijital pazarlama ve sosyal medya alanında Türkiye’nin öncü şirketleri arasında yer almaktadır.

Katılımcı Görüşleri

Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı Mayıs 2018’den bugüne 22 kez düzenlenmiştir. Tüm programlar %100 müşteri memnuniyeti amaçlanarak yapılmıştır. Aşağıda katılımcılarımızın bir bölümünün görüşlerini bulabilirsiniz:

Çalışan ekip, çok kaliteli ve alanında uzman. Sosyal ve dijital medya ile ilgili bir eğitim alınacaksa kesinlikle Medya Akademi tercih edilmeli. Hem eğlenip hem öğrenmenin keyfini birlikte yaşayabilirsiniz. Neredeyse özel eğitim derecesinde ilgileniliyor. Ankara’da olmasanız bile online eğitimlerine veya şehir dışındaki özel programlara katılın. Çok fayda sağlayacağına eminim. Bu arada ders arasında ikram ettikleri ev yapımı kek de bir harika.

Ecem KOÇER – Ankara

 

Medya Akademi’den Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi aldım. Alanında gayet başarılı bir ekip. Kursum bitmesine rağmen halen yardımlarını esirgemiyorlar. Eger düşünen varsa kesinlikle tavsiye ederim. Okan bey ve Elif hanım kattiğinız herşey için sonsuz teşekkürler.

Zehra Çengel YAVAŞ – Ankara

 

Süper bir eğitim veriliyor. Eğitmenler birbirinden degerli.Kısa zamanda inanılmaz bilgi yüklemesi yapabiliyorlar. Doğru bildiğimiz yanlışları öğrendik. Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel Beye, Elif Hanıma ve emeği geçen herkese kalbi teşekkürlerimi sunar, özellikle mesleklerinde başarı arayan gençlere şiddetle tavsiye ederim.

Zeliha Özgil – Adana

 

Çok güzel bir eğitim veriliyor. Ayrıca kursiyerler arası sinerji de çok güzel oluyor.

Cihangir Koyuncu – Ankara

 

Alanında başarılı insanlarla aynı ortamda bulunmak çok keyifli. Medya Akademi’nin “Sosyal Medya Uzmanlığı”, ve “Dijital İçerik Editörlüğü”, “Diksiyon ve Etkili İletişim” programlarını tamamladım. Bu alanlarda eğitim almak isteyen insanlara rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir yer.

Aslı Özgül Gökdemir – İzmir

 

İyi ki bu güzel insanları tanımışım ve bu güzel eğitim kalitesini görme imkanım olmuş. Ankara’ya böyle bir hizmet sunduğunuz için teşekkürler. En çok da gözlerinizde para simgesi değil, öğretme sevgisi ve içtenlik taşıdığınız için teşekkürler.

Meryem Kocabay – Ankara

 

Biz mezun olduk. Çok güzel, sevgili, saygılı bir eğitim dönemi geçirdik. Kurumun slogan olarak kullandığı “Doğru adres” sözcüğü gerçeği yansıtmakta. Teşekkürler her şey için Okan Hocam ve Elif Hanım.

Coşar Sarer – Ankara

Ücretlendirme

Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 1750 TL (KDV Dahildir) olarak ücretlendirilmektedir. Tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Detaylı Bilgi Talebi

Detaylı bilgi ve kayıt için Medya Akademi Ankara Ofisi ile 0312 419 66 42  numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Programa doğrudan kayıt için web sitemizin sağ üst köşesindeki “Online Kayıt” butonuna tıklayınız.

Dilerseniz aşağıdaki formu doldurarak, ekibimizin sizi e-posta ve telefon ile bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz.

 


Not: Küresel salgın halini alan koronavirüs nedeniyle Medya Akademi‘deki tüm yüz yüze eğitimler Ocak 2021 ve sonrasına ertelenmiştir. Bu süreçte tüm alanlarda online eğitime devam edilmektedir. Medya Akademi’nin Online Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi hakkında bilgi almak için tıklayın: www.medyaakademi.com.tr/egitim-programlari/dijital-pazarlama-ve-sosyal-medya-egitimi-online

User AvatarUser Avatar

Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel; Uludağ Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü.Dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında birçok ödülün sahibi olan Okan Yüksel, ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarının sosyal medya ekiplerinde yer aldı. Birçok ulusal ve uluslararası medya kuruluşunun sosyal medya hesaplarının kuruluşunu, yönetimini koordine etti.Al Jazeera, Anadolu Ajansı gibi medya kuruluşlarının yanı sıra T.C. Başbakanlık ve Millî Savunma Bakanlığı gibi kurumlarda sosyal medya danışmanı ve sorumlusu olarak görev aldı.Okan Yüksel’in Türkiye'deki pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ile “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapları bulunmaktadır.Okan Yüksel, halen "Türkiye'nin yeni medya okulu" Medya Akademi'nin koordinatörlüğünü sürdürmektedir. Medya Akademi, 2015'ten bugüne dijital pazarlama ve sosyal medya alanında Türkiye'nin öncü eğitim ve danışmanlık şirketleri arasında yer almaktadır.Okan Yüksel, Medya Akademi'nin yanı sıra İstanbul Okan Üniversitesi'nde Yeni Medya, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümlerinde ders vermektedir.
0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
X