fbpx

Program Detayları

  • Konular 0
  • Testler 0
  • Süre 4 day
  • Katılım Düzeyi Temel ve Orta Seviye
  • Dil Türkçe
  • Katılımcı Sayısı 0
  • Değerlendirme Evet

Categorires

0 Değerlendirme
0 student

PROGRAMIN AMACI

Medya Akademi “İnternet Radyoculuğu ve Podcast Seminer Programı”, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimi sunar.

  1. Teorik bilgilerle, katılımcılara internet radyoculuğu ve podcast alanında gerekli bilgi birikimi sağlanır.
  2. Uygulamalarla, katılımcıların deneyimlerini geliştirmesi amaçlanır.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, kendi çalışmalarını da yaparak, ilk podcast yayınlarını gerçekleştirebilmeleri hedeflenmektedir. Canlı yayın olarak gerçekleştirecekleri internet radyoculuğu ise, bu seminerin ikinci temel amacıdır.

Sınırlı katılımcı sayısı ve uzman eğitici kadrosu ile bu amaca ulaşmak 2 günlük eğitim programı ile mümkün olabilmektedir.

PROGRAM GÜN VE SAATLERİ

Medya Akademi “İnternet Radyoculuğu ve Podcast Seminer Programı” 1 Eylül 2018 Cumartesi günü başlayacaktır. Dersler, Cumartesi ve Pazar olmak üzere toplam iki gün, 10.00 – 13.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Program toplam 2 gün, 6 seminer saati sürmektedir.

– Hafta Sonu Gruplar –
Cumartesi 10.00 – 13.00
Pazar 10.00 – 13.00

SINIRLI KATILIMCI SAYISI

Programlardan mümkün olan en iyi verimin sağlanması için gruplarda katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlıdır.

Programlar, özel sınıfta en fazla 8 katılımcı ile yapılmaktadır.

SERTİFİKASYON

Medya Akademi’nin “İnternet Radyoculuğu ve Podcast” seminerine düzenli olarak katılan kişiler “İnternet Radyoculuğu ve Podcast Seminer Programı – Katılım Belgesi” almaya hak kazanırlar.

EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ

Tüm seminer programları Medya Akademi’nin alanında uzman ve deneyimli ekibi tarafından verilmektedir.

İnternet Radyoculuğu ve Podcast Seminer Programı, her ayın son Pazar günü 21.00 – 21.45 arası yayın yapan durum404 yayıncıları olan Mustafa Alkan ve Enver Çağrı Yıldırım tarafından verilmektedir.

Mustafa Alkan; bilgi ve birikimlerini ulusal ve uluslararası eğitim programlarında yüzlerce kişiye eğitim ve seminerler aracılığıyla aktarmakta olup, eş zamanlı olarak blogunda deneyimlerini paylaşmaktadır.

Enver Çağrı Yıldırım ise; bir dijital ajansın kurucusu olup, çeşitli girişim yarışmalarında birçok ödül almış, birçok etkinlikte birikimlerini aktarmak üzere sahnede yer almıştır.

ÜCRETLENDİRME

Medya Akademi İnternet Radyoculuğu ve Podcast Seminer Programı 500 TL (KDV Dâhil) olarak ücretlendirilmektedir.

Ofisimize gelerek nakit veya kredi kartı ile ya da internet üzerinden eft/havale yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz. Vakıfbank, YapıKredi ve İşBankası kredi kartlarına 6 taksit yapılabilmektedir. (World ve Maximum Kart)

Curriculum is empty

0.00 average based on 0 ratings

5Yıldız
0%
4Yıldız
0%
3Yıldız
0%
2Yıldız
0%
1Yıldız
0%
X