fbpx

Program Detayları

  • Konu Sayısı 0
  • Testler 0
  • Program Süresi 8 day
  • Eğitim Seviyesi Temel ve Orta Seviye
  • Eğitim Dili Türkçe
  • Kontenjan 0
  • Değerlendirme Var
0 Değerlendirme
0 student

Programın Amacı

Medya Akademi “İnternet Haberciliği ve Gazetecilik seminer programı katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimi sunar.

  1. Teorik bilgilerle, katılımcılara internet haberciliği alanında gerekli bilgi birikimi sağlanır.
  2. Uygulamalarla, katılımcıların deneyimlerini geliştirmesi amaçlanır.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, kendi çalışmalarını da yaparak piyasada ihtiyaç duyulan internet haber editörü ve muhabir talebini karşılamaları amaçlanmaktadır.

Sınırlı katılımcı sayısı ve uzman kadrosu ile bu amaca ulaşmak 4 haftalık eğitim programı ile mümkün olabilmektedir.

Program Gün ve Saatleri

Medya Akademi “İnternet Haberciliği Seminer Programı, hafta içi Salı ve Perşembe günleri düzenlenmektedir. Program toplam 3 hafta, 18 seminer saati sürmektedir.

— Hafta İçi Gruplar —

Salı ve Perşembe: 19.00 – 22.00

Sınırlı Katılımcı Sayısı

Programlardan mümkün olan en iyi verimin sağlanması için gruplarda katılımcı sayısı 10 kişi ile sınırlıdır.

Programlar, özel sınıfta en fazla 10 katılımcı ile yapılmaktadır.

Sertifikasyon

Medya Akademi’nin “İnternet Haberciliği Seminer Programı”na düzenli olarak katılan kişiler “Medya Akademi İnternet Haberciliği ve Gazetecilik Sertifikası” almaya hak kazanırlar.

Program Koordinatörü

Tüm seminer programları Medya Akademi’nin alanında uzman ve deneyimli ekibi tarafından verilmektedir.

Sosyal Medya Seminer Programı, sosyal medya alanında birçok ödülün sahibi olan ve öncesinde Al Jazeera Türk, Anadolu Ajansı, Millî Savunma Bakanlığı ve Başbakanlık gibi kurum ve kuruluşlarda görev alan Gazeteci-Yazar Okan Yüksel tarafından verilmektedir.

Okan Yüksel’in pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ve “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapları bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Medya Akademi Sosyal Medya Uzmanlığı Seminer Programı 1125 TL (KDV Dahil) olarak ücretlendirilmektedir. (Ücrete %10 indirim uygulanmıştır.)

Tüm kredi kartlarına vade farksız 6 taksit imkanı sunulmaktadır. Vade farkıyla 9 ve 12 taksit yapılabilmektedir.

Detaylı Bilgi Talebi

Detaylı bilgi ve kayıt için Medya Akademi Ankara Ofisi ile 0312 419 66 42  numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Curriculum is empty

User AvatarUser Avatar

Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel; Uludağ Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü.Dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında birçok ödülün sahibi olan Okan Yüksel, ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarının sosyal medya ekiplerinde yer aldı. Birçok ulusal ve uluslararası medya kuruluşunun sosyal medya hesaplarının kuruluşunu, yönetimini koordine etti.Al Jazeera, Anadolu Ajansı gibi medya kuruluşlarının yanı sıra T.C. Başbakanlık ve Millî Savunma Bakanlığı gibi kurumlarda sosyal medya danışmanı ve sorumlusu olarak görev aldı.Okan Yüksel’in Türkiye'deki pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ile “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapları bulunmaktadır.Okan Yüksel, halen "Türkiye'nin yeni medya okulu" Medya Akademi'nin koordinatörlüğünü sürdürmektedir. Medya Akademi, 2015'ten bugüne dijital pazarlama ve sosyal medya alanında Türkiye'nin öncü eğitim ve danışmanlık şirketleri arasında yer almaktadır.Okan Yüksel, Medya Akademi'nin yanı sıra İstanbul Okan Üniversitesi'nde Yeni Medya, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümlerinde ders vermektedir.
0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
X