fbpx

Program Detayları

  • Konu Sayısı 0
  • Testler 0
  • Program Süresi 4 week
  • Eğitim Seviyesi Temel ve Orta Düzey
  • Eğitim Dili Türkçe
  • Kontenjan 0
  • Değerlendirme Var

Categorires

0 Değerlendirme
0 student

PROGRAMIN AMACI

Medya Akademi “Diksiyon ve Etkili Konuşma” Seminer Programı, katılımcılara teorik bilgi ve uygulamalarla  güzel ve etkileyici konuşma, iletişim deneyimini bir arada sunar.

  1. Teorik bilgilerle, katılımcılara diksiyon ve etkili konuşmayla ilgili gerekli bilgi birikim sağlanır.
  2. Uygulamalarla, katılımcıların diksiyonlarını düzeltmelerine yardımcı olarak, günlük ve iş hayatlarında, topluluk karşısında daha etkili ve güzel konuşma yapmaları sağlanır.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, diksiyonlarıyla Türkçeyi daha doğru kullanarak doğru ve etkin iletişim kurabilmeleri, toplum içinde özgüvenlerini ortaya koyabilmeleri, daha saygın ve kabul gören bireyler olmaları, topluluk karşısında kendilerini rahat ve en iyi şekilde ifade edebilmeleri  amaçlanmaktadır.

Katılımcılar Türkçe’yi nasıl etkili kullanacaklarını öğrenmiş ve bunu hayata geçirebilir seviyeye ulaşmış halde programı tamamlarlar.

PROGRAM GÜN VE SAATLERİ

Medya Akademi “Diksiyon ve Etkili Konuşma” seminer programı haftada 2 gün (pazartesi – çarşamba günleri) 14.00-17.00 saatleri arasında yapılacaktır. Her program toplam 4 hafta, 24 seminer saati sürmektedir. Program tek grupta yapılmaktadır.

-Hafta İçi Gruplar- 

Pazartesi – Çarşamba: 14.00 – 17.00 (Başlangıç; 1 Temmuz 2019 Pazartesi, Bitiş; 24 Temmuz 2019 Çarşamba)

SINIRLI KATILIMCI SAYISI

Programlardan mümkün olan en iyi verimin sağlanması için gruplarda katılımcı sayısı 6 kişi ile sınırlıdır.

Programlar, özel sınıfta en fazla 6 katılımcı ile yapılmaktadır.

SERTİFİKASYON

Medya Akademi’nin “Diksiyon ve Etkili Konuşma” seminerine düzenli olarak katılan kişiler “Medya Akademi Diksiyon ve Etkili Konuşma Seminer Programı – Katılım Belgesi” almaya hak kazanırlar.

PROGRAM KOORDİNATÖRÜ

Tüm seminer programları Medya Akademi’nin alanında uzman ve deneyimli ekibi tarafından verilmektedir.

Diksiyon ve Etkili Konuşma Seminer Programı, Elif Akın Yüksel tarafından verilmektedir.

Elif Akın Yüksel, Uludağ Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi’nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü. 2012 yılında Bursa Olay TV’de haber spikeri ve dış haber editörü olarak gazeteciliğe başladı. Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya alanlarında çalıştı.

ÜCRETLENDİRME

Medya Akademi ‘Diksiyon ve Etkili Konuşma’ Sertifika Programı 500 TL (KDV Dahildir) olarak ücretlendirilmektedir.

Online ödeme ile tüm kredi kartlarına taksit yaptırabilirsiniz. Ofisimize gelerek nakit veya kredi kartı ile ya da internet üzerinden eft/havale yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz. Ofisimizde Vakıfbank, YapıKredi ve İşBankası kredi kartlarına 6 taksit yapılabilmektedir. (World ve Maximum Kart)

Curriculum is empty

0.00 ortalama puan, 0 değerlendirme için.

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
X