fbpx

Program Detayları

  • Konu Sayısı 48
  • Testler 0
  • Program Süresi 2 day
  • Katılımcı Seviyesi Temel ve Orta Seviye
  • Eğitim Dili Türkçe
  • Max. Katılımcı Sayısı 10
  • Değerlendirme Var

Categorires

0 Değerlendirme
10 students

Programın Amacı

Medya Akademi “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı”, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimini bir arada sunar.

Teorik bilgilerle, katılımcılara sosyal medya uzmanlığı alanında gerekli bilgi birikimi sağlanır.

Uygulamalarla, katılımcıların deneyimlerini geliştirmesi amaçlanır.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, kendi çalışmalarını da yaparak piyasada ihtiyaç duyulan sosyal medya uzmanlığı talebini karşılamaları amaçlanmaktadır.

Programın Gün ve Saatleri

Medya Akademi “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” İzmir‘de hafta sonu 16 Kasım 2019 Cumartesi ve 17 Kasım 2019 Pazar günü (Toplam 2 gün olacak şekilde) planlanmıştır.

16 Kasım 2019 Cumartesi 10.00 – 17.00

10.00 – 11.15 Eğitim
11.15 – 11.30 Coffee Break
11.30 – 12.30 Eğitim

12.30-13.30 Öğle Arası

13.30 – 15.00 Eğitim
15.00 – 15.15 Coffee Break
15.15 – 17.00 Eğitim

17 Kasım 2019 Pazar 10.00 – 17.00

10.00 – 11.15 Eğitim
11.15 – 11.30 Coffee Break
11.30 – 12.30 Eğitim

12.30-13.30 Öğle Arası

13.30 – 15.00 Eğitim
15.00 – 15.15 Coffee Break
15.15 – 17.00 Eğitim

Sınırlı Katılımcı Sayısı

Programlardan mümkün olan en iyi verimin sağlanması için gruplarda katılımcı sayısı 10 kişi ile sınırlıdır.

Programlar, özel konferans salonunda en fazla 10 katılımcı ile yapılmaktadır.

Sertifikasyon

Medya Akademi’nin Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı programına düzenli olarak katılan kişiler “Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası” almaya hak kazanırlar.

Eğitim Koordinatörü

Tüm eğitim programları Medya Akademi’nin alanında uzman ve deneyimli ekibi tarafından verilmektedir.

Levent Özen – Medya Akademi İzmir Bölge koordinatörü

İzmir Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Programı, Levent Özen tarafından verilmektedir.

Medya Akademi İzmir Bölge Koordinatörü Levent Özen 1969 yılı Ankara doğumlu. ÖDTÜ’de Fizik eğitimi gördü. Fiziksel hesaplama alanında uzmanlaşırken, Türkiye’deki internet devrimine şahit oldu.

Bölümündeki bilgisayar laboratuarlarında IT teknolojisinin temelleri öğrendi. Öğrenim görmekteyken Siemens firmasının raylı sistemler bölümünde çalışmaya başladı. Hem çalıştığı firmadan donanım, yazılım, çizim, işetim sistemleri ve veri tabanı dersleri aldı, hem de özel bir kurumda eğitimler vermeye başladı.

Internetten sonra blog dünyasına adım atarak, Türkiye’nin ilk blog yazarlarından birisi oldu. 2009 yılında Blog ödüllerinde derece aldı. Demiryolu ve bilişim teknolojilerini kullanarak RAYHABER’i kuran Levent Özen, Sektörel yayıncılıkla başarıyı yakaladı. 30 yıllık tecrübesini siz değerli örencilerinize aktarmak için aramıza katıldı.

Katılımcı Görüşleri

Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı Mayıs 2018’den bugüne 27 kez düzenlenmiştir. Tüm programlar %100 müşteri memnuniyeti amaçlanarak yapılmıştır. Aşağıda katılımcılarımızın bir bölümünün görüşlerini bulabilirsiniz:

Çalışan ekip, çok kaliteli ve alanında uzman. Sosyal ve dijital medya ile ilgili bir eğitim alınacaksa kesinlikle Medya Akademi tercih edilmeli. Hem eğlenip hem öğrenmenin keyfini birlikte yaşayabilirsiniz. Neredeyse özel eğitim derecesinde ilgileniliyor. Ankara’da olmasanız bile online eğitimlerine veya şehir dışındaki özel programlara katılın. Çok fayda sağlayacağına eminim. Bu arada ders arasında ikram ettikleri ev yapımı kek de bir harika.

Ecem KOÇER – Ankara

 

Medya Akademi’den Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi aldım. Alanında gayet başarılı bir ekip. Kursum bitmesine rağmen halen yardımlarını esirgemiyorlar. Eger düşünen varsa kesinlikle tavsiye ederim. Okan bey ve Elif hanım kattiğinız herşey için sonsuz teşekkürler.

Zehra Çengel YAVAŞ – Ankara

 

Süper bir eğitim veriliyor. Eğitmenler birbirinden degerli.Kısa zamanda inanılmaz bilgi yüklemesi yapabiliyorlar. Doğru bildiğimiz yanlışları öğrendik. Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel Beye, Elif Hanıma ve emeği geçen herkese kalbi teşekkürlerimi sunar, özellikle mesleklerinde başarı arayan gençlere şiddetle tavsiye ederim.

Zeliha Özgil – Adana

 

Çok güzel bir eğitim veriliyor. Ayrıca kursiyerler arası sinerji de çok güzel oluyor.

Cihangir Koyuncu – Ankara

 

Alanında başarılı insanlarla aynı ortamda bulunmak çok keyifli. Medya Akademi’nin “Sosyal Medya Uzmanlığı”, ve “Dijital İçerik Editörlüğü”, “Diksiyon ve Etkili İletişim” programlarını tamamladım. Bu alanlarda eğitim almak isteyen insanlara rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir yer.

Aslı Özgül Gökdemir – İzmir

 

İyi ki bu güzel insanları tanımışım ve bu güzel eğitim kalitesini görme imkanım olmuş. Ankara’ya böyle bir hizmet sunduğunuz için teşekkürler. En çok da gözlerinizde para simgesi değil, öğretme sevgisi ve içtenlik taşıdığınız için teşekkürler.

Meryem Kocabay – Ankara

 

Biz mezun olduk. Çok güzel, sevgili, saygılı bir eğitim dönemi geçirdik. Kurumun slogan olarak kullandığı “Doğru adres” sözcüğü gerçeği yansıtmakta. Teşekkürler her şey için Okan Hocam ve Elif Hanım.

Coşar Sarer – Ankara

 

Ücretlendirme

Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 1.100 TL (KDV Dahildir) olarak ücretlendirilmektedir. Tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Detaylı bilgi ve kayıt için Medya Akademi Ankara Ofisi ile 0312 419 66 42 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Eğitime doğrudan kayıt için web sitemizin sağ üst köşesindeki “Online Kayıt” butonuna tıklayınız.

Detaylı Bilgi Talebi

Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

User AvatarUser Avatar

Medya Akademi İzmir Bölge Koordinatörü Levent Özen 1969 yılı Ankara doğumlu. ÖDTÜ'de Fizik eğitimi gördü. Fiziksel hesaplama alanında uzmanlaşırken, Türkiye'deki internet devrimine şahit oldu.Bölümündeki bilgisayar laboratuarlarında IT teknolojisinin temelleri öğrendi. Öğrenim görmekteyken Siemens firmasının raylı sistemler bölümünde çalışmaya başladı. Hem çalıştığı firmadan donanım, yazılım, çizim, işetim sistemleri ve veri tabanı dersleri aldı, hem de özel bir kurumda eğitimler vermeye başladı.Internetten sonra blog dünyasına adım atarak, Türkiye'nin ilk blog yazarlarından birisi oldu. 2009 yılında Blog ödüllerinde derece aldı. Demiryolu ve bilişim teknolojilerini kullanarak RAYHABER'i kuran Levent Özen, Sektörel yayıncılıkla başarıyı yakaladı. 30 yıllık tecrübesini siz değerli örencilerinize aktarmak için aramıza katıldı.

0.00 ortalama puan, 0 değerlendirme için.

5Yıldız
0%
4Yıldız
0%
3Yıldız
0%
2Yıldız
0%
1Yıldız
0%
X