fbpx

Program Detayları

  • Konu Sayısı 68
  • Testler 0
  • Program Süresi 4 week
  • Katılımcı Seviyesi Mid Level
  • Eğitim Dili Türkçe
  • Max. Katılımcı Sayısı 6
  • Değerlendirme Var

Categorires

0 Değerlendirme
6 students

Programın Amacı

Medya Akademi “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı” Sertifika Programı, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimi sunar.

Teorik bilgilerle, katılımcılara sosyal medya uzmanlığı alanında gerekli bilgi birikimi sağlanır.

Uygulamalarla, katılımcıların deneyimlerini geliştirmesi amaçlanır.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, kendi çalışmalarını da yaparak piyasada ihtiyaç duyulan sosyal medya uzmanlığı talebini karşılamaları amaçlanmaktadır.

Sınırlı katılımcı sayısı ve uzman eğitici kadrosu ile bu amaca ulaşmak 30 saatlik eğitim programı ile mümkün olabilmektedir.

Programın Gün ve Saatleri

Medya Akademi “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı” Sertifika Programı” hafta içi yapılmaktadır.  Hafta içi programı,  10 Mart 2020 Salı günü başlayacaktır. Dersler haftada iki gün (Salı – Perşembe günleri)  19.00 – 22.00 saatleri arasında yapılacaktır. Her program toplam 5 hafta, 30 seminer saati sürmektedir.

— Hafta İçi Gruplar —

I.Grup: Pazartesi – Çarşamba: 19.00 – 22.00 (Başlangıç, 17 Şubat  2020 – Son Ders, 18 Mart 2020) (Kontenjan Doldu)

II.Grup: Salı – Perşembe: 19.00 – 22.00 (Başlangıç, 10 Mart  2020 – Son Ders, 9  Nisan 2020) (6 Kişilik Kontenjan Var)

Sınırlı Katılımcı Sayısı

Programlardan mümkün olan en iyi verimin sağlanması için gruplarda katılımcı sayısı 6 kişi ile sınırlıdır.

Programlar, özel sınıfta en fazla 6 katılımcı ile yapılmaktadır.

Sertifikasyon

Medya Akademi’nin “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı”na düzenli olarak katılan kişiler “Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası” almaya hak kazanırlar. Bunun için 30 eğitim saatini tamamlamak gerekmektedir.

Eğitim Koordinatörü

Tüm sertifika programları Medya Akademi’nin alanında uzman ve deneyimli ekibi tarafından verilmektedir.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel ve uzman eğitmen Talha Dereci tarafından verilmektedir.

Okan Yüksel; Uludağ Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi’nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü.

Dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında birçok ödülün sahibi olan Okan Yüksel, ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarının sosyal medya ekiplerinde yer aldı. Birçok ulusal ve uluslararası medya kuruluşunun sosyal medya hesaplarının kuruluşunu, yönetimini koordine etti. Al Jazeera, Anadolu Ajansı gibi medya kuruluşlarının yanı sıra T.C. Başbakanlık ve Millî Savunma Bakanlığı gibi kurumlarda sosyal medya danışmanı ve sorumlusu olarak görev aldı.

Okan Yüksel’in Türkiye’deki pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı“, “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ile “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapları bulunmaktadır.

Okan Yüksel, halen “Türkiye’nin yeni medya okuluMedya Akademi‘nin koordinatörlüğünü sürdürmektedir. Medya Akademi, 2015’ten bugüne dijital pazarlama ve sosyal medya alanında Türkiye’nin öncü eğitim ve danışmanlık şirketleri arasında yer almaktadır. Okan Yüksel, Medya Akademi’nin yanı sıra İstanbul Okan Üniversitesi‘nde Yeni Medya, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümlerinde ders vermektedir.

Okan Yüksel’in pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ve “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapları bulunmaktadır.

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nı başarıyla tamamlayan tüm katılımcılar, Medya Akademi uzmanlarının yer aldığı WhatsApp ve Telegram gruplarına dahil edilirler.

Sadece öğrencilerin katılabildiği bu gruplarda, uzmanlarımız 1 yıl boyunca öğrencilerden gelen soruları yanıtlarlar ve onlara ücretsiz danışmanlık hizmeti sunarlar.

Medya Akademi’nin danışmanlık hizmeti sunduğu 3 uzmanlık grubu bulunmaktadır: Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya; E-Ticaret; WordPress ve Web Tasarım. Öğrencilerimiz diledikleri gruplara dahil olabilmektedir.

Ücretlendirme

Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 1.600 TL (KDV Dahildir) olarak ücretlendirilmektedir.

Ofisimize gelerek nakit veya kredi kartı ile ya da internet üzerinden EFT/havale yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz. Vakıfbank, YapıKredi ve İşBankası kredi kartlarına 3 taksit yapılabilmektedir. (World ve Maximum Kart)

Detaylı bilgi ve kayıt için Medya Akademi Ankara Ofisi ile 0312 419 66 42 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Eğitime doğrudan kayıt için web sitemizin sağ üst köşesindeki “Online Kayıt” butonuna tıklayınız.

Detaylı Bilgi Talebi

Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

User AvatarUser Avatar

Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel; Uludağ Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü. Dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında birçok ödülün sahibi olan Okan Yüksel, ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarının sosyal medya ekiplerinde yer aldı. Birçok ulusal ve uluslararası medya kuruluşunun sosyal medya hesaplarının kuruluşunu, yönetimini koordine etti. Al Jazeera, Anadolu Ajansı gibi medya kuruluşlarının yanı sıra T.C. Başbakanlık ve Millî Savunma Bakanlığı gibi kurumlarda sosyal medya danışmanı ve sorumlusu olarak görev aldı. Okan Yüksel’in Türkiye'deki pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ile “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapları bulunmaktadır. Okan Yüksel, halen "Türkiye'nin yeni medya okulu" Medya Akademi'nin koordinatörlüğünü sürdürmektedir. Medya Akademi, 2015'ten bugüne dijital pazarlama ve sosyal medya alanında Türkiye'nin öncü eğitim ve danışmanlık şirketleri arasında yer almaktadır. Okan Yüksel, Medya Akademi'nin yanı sıra İstanbul Okan Üniversitesi'nde Yeni Medya, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümlerinde ders vermektedir.

0.00 ortalama puan, 0 değerlendirme için.

5Yıldız
0%
4Yıldız
0%
3Yıldız
0%
2Yıldız
0%
1Yıldız
0%
X
Canlı Görüşme Başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by