fbpx

Medya Akademi, dijital pazarlama, sosyal medya, basın ve halkla ilişkiler alanında 2015’ten bu yana faaliyet göstermektedir. Medya Akademi yurt içinde ve dışında çok sayıda şirket, kurum ve kuruluşa dijital pazarlama, sosyal medya, basın ve halkla ilişkiler alanlarında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Medya-Akademi-Dijital-Pazarlama-Çalışması

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Gazete, dergi, radyo ya da gazete… Tüm bu mecralar markanızı daha fazla kişiye ulaştırmak, pazarlama yapmak için önemli araçlar. Ancak bizim size daha iyi bir teklifimiz var. Medya Akademi olarak, markanızı dijital platformlarda doğru kitleye, en iyi şekilde ulaştırmayı vaat ediyoruz. 5 yılı aşkın deneyimimiz ve güçlü kadromuzla size danışmanlık yapabilir, şirketinizin dijital pazarlama operasyonlarını yönetebiliriz. Gelin, şirketinizin ve markalarınızın dijital dünyada varlığını arttıralım. Detaylı bilgi ve şirketlere özel tekliflerimiz için ekibimizle iletişim kurun.
Medya-Akademi-Sosyal-Medya-Danışmanlığı-Çalışması-2

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal mecralarda iddialıyız! Türkiye’nin en büyük markalarının sosyal medya hesaplarını yönettik. En’lerin sosyal medya danışmanlığını yaptık. 5 yılı aşkın deneyimimiz ve güçlü ekibimizle markanızı sosyal medyada doğru kitleye, en iyi şekilde ulaştırmayı vaat ediyoruz. Eğer sosyal mecralarda en iyisini hedefliyorsanız, bizimle iletişime geçin.
%d blogcu bunu beğendi: