fbpx
Satışlarınızı artırın!

Markanıza güç katın

Medya Akademi, 2013 yılından bu güne Türkiye merkezli olarak ABD, Almanya, Hollanda, Azerbaycan, KKTC ve Irak’taki onlarca şirketin dijital çözüm ortağı oldu. Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede dijital pazarlama, sosyal medya ve internet haberciliği alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunduk.

Medya Akademi’nin 6 yılı aşkın kurumsal deneyimi ve yüksek müşteri memnuniyetiyle (Kurumsal referanslarımızı ve referans mektuplarımızı incelemenizi öneririz.) eğitim, danışmanlık ve operasyon hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Hızla dijitalleşen dünyada markanıza güç katmak, satışlarınızı artırmak için biz hazırız! Medya Akademi olarak, uzman kadromuz ve sektörel deneyimimizle gücünüze güç katmak için sizi bekliyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Medya Akademi, 2013’ten bugüne Dünyanın pek çok ülkesinde onlarca şirket ve yüzlerce profesyonelin çözüm ortağı oldu. Dijital pazarlama, reklamcılık ve e-ticaret alanlarında sertifikalı eğitim programlarımız ve danışmanlık hizmetlerimizle Türkiye’nin dijitalleşme sürecine katkı sunmayı amaçladık. Bu alanda yayınlar yaparak konunun geniş kitlelerce benimsenmesini sağladık.

Bugüne kadar sektörümüzde birçok ulusal ödülün sahibi olduk. İşimizi severek, büyük bir heyecanla yapmaya devam ediyoruz. Eğer, size yardımcı olabileceğimizi düşünüyorsanız, ekibimizle tanışmak ve bizimle temasa geçmek için daha fazla geç kalmayın.

Çünkü iyiyizNeden Medya Akademi?

UZMAN KADRO

Medya Akademi’deki tüm danışmanlık programları, alanında saygın, uzman isimler tarafından koordine edilmektedir.

DOĞRU TESPİT

Medya Akademi, kurumların dijital potansiyelini ve ihtiyaçlarını tespit eder ve özgün bir danışmanlık programı oluşturur.

PROFESYONEL UYGULAMA

Medya Akademi, şirketinize özgün bir dijital pazarlama stratejisi geliştirir ve uzman kadrosu ile en iyi şekilde uygular.

HESAP VEREBİLİRLİK

Gelişmiş raporlama sistemlerimizle dijital varlıklarınızın gelişimini en doğru ve şeffaf şekilde izleyebilirsiniz.

SÜREKLİ İYİLEŞME

Doğru raporlama ve sürekli iyileşe stratejimizle markaların dijital gücünü ve satışlarınızı kısa sürede artırabiliyoruz.

YÜKSEK MEMNUNİYET

Yüksek müşteri memnuniyetini önemsiyoruz! Katılımcılarımızın en iyi hizmeti alması ve memnun olması için çalışıyoruz.

SAYILARLA MEDYA AKADEMİ

7

UZMAN

28

PROGRAM

501

KATILIMCI

2416

SAAT SEMİNER

REFERANSLARIMIZ

Medya Akademi ekibi, Türkiye’nin önde gelen kurum, kuruluş ve şirketlerine; yüzlerce profesyonele eğitim ve danışmanlık hizmetleri sundu. Şirketimizin kurumsal ve bireysel referanslarını incelemenizi öneririz.

DETAYLI BİLGİ ve TEKLİF

Dijital pazarlama, sosyal medya ve e-ticaret alanlarında desteğe ihtiyacınız varsa, biz hazırız! Detaylı bilgi ve teklif talepleriniz için lütfen aşağıdaki formu doldurun ya da 0312 419 66 42 numaralı telefondan Medya Akademi Ankara Ofisi’ni arayın.

    X