fbpx
Satışlarınızı artırın!

Markanıza güç katın

Medya Akademi, 2013 yılından bu güne Türkiye merkezli olarak Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Azerbaycan, Hollanda ve Irak’taki onlarca şirketin dijital çözüm ortağı oldu. Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede dijital pazarlama, sosyal medya ve internet haberciliği alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunduk.

Medya Akademi’nin 6 yılı aşkın kurumsal deneyimi ve yüksek müşteri memnuniyetiyle (Kurumsal referanslarımızı ve referans mektuplarımızı incelemenizi öneririz.) eğitim, danışmanlık ve operasyon hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Hızla dijitalleşen dünyada markanıza güç katmak, satışlarınızı artırmak için biz hazırız! Medya Akademi olarak, uzman kadromuz ve sektörel deneyimimizle gücünüze güç katmak için sizi bekliyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Medya Akademi, 2013’ten bugüne onlarca şirket ve yüzlerce profesyonelin çözüm ortağı oldu. Sertifikalı seminer programlarımız ve danışmanlık hizmetlerimizle Türkiye’nin dijitalleşme sürecine katkı sunmayı amaçladık.

Bugüne kadar sektörümüzde birçok ulusal ödülün sahibi olduk. İşimizi severek, büyük bir heyecanla yapmaya devam ediyoruz. Eğer, size yardımcı olabileceğimizi düşünüyorsanız, ekibimizle tanışmak ve bizimle temasa geçmek için daha fazla geç kalmayın.

Çünkü iyiyizNeden Medya Akademi?

UZMAN KADRO

Medya Akademi’deki tüm danışmanlık programları, alanında saygın, uzman isimler tarafından koordine edilmektedir.

DOĞRU TESPİT

Medya Akademi, kurumların dijital potansiyelini ve ihtiyaçlarını tespit eder ve özgün bir danışmanlık programı oluşturur.

PROFESYONEL UYGULAMA

Medya Akademi, şirketinize özgün bir dijital pazarlama stratejisi geliştirir ve uzman kadrosu ile en iyi şekilde uygular.

HESAP VEREBİLİRLİK

Gelişmiş raporlama sistemlerimizle dijital varlıklarınızın gelişimini en doğru ve şeffaf şekilde izleyebilirsiniz.

SÜREKLİ İYİLEŞME

Doğru raporlama ve sürekli iyileşe stratejimizle markaların dijital gücünü ve satışlarınızı kısa sürede artırabiliyoruz.

YÜKSEK MEMNUNİYET

Yüksek müşteri memnuniyetini önemsiyoruz! Katılımcılarımızın en iyi hizmeti alması ve memnun olması için çalışıyoruz.

SAYILARLA MEDYA AKADEMİ

7

UZMAN

28

PROGRAM

501

KATILIMCI

2416

SAAT SEMİNER

REFERANSLARIMIZ

Medya Akademi ekibi, Türkiye ve yurt dışındaki çok sayıda kurum, kuruluş ve şirkete hizmet verdi.

%d blogcu bunu beğendi: