fbpx

Türkiye‘nin yeni medya okulu Medya Akademi, Ankara’dan sonra İzmir şubesini açıyor. Medya Akademi, İzmir’de düzenli olarak dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret, web tasarım ve WordPress eğitimleri verecek.

Konak’ta faaliyet gösterecek olan Medya Akademi İzmir Şubesi, butik eğitim konseptiyle her eğitime en fazla 6 katılımcı kabul edecek. Özel eğitim niteliğinde yapılacak eğitimler genel katılıma açık olacak.

Medya Akademi İzmir Şubesi’nde Levent Özen koordinatörlüğünde Okan Yüksel, Hasan İlkay Özduman, Göker Emir ve Elif Akın Yüksel tarafından eğitimler verilecek.

Düzenli eğitim programları

Medya Akademi İzmir şubesinde Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Web Tasarım ve WordPress eğitimleri her ay düzenli olarak yapılacak. (Genel katılıma açık hafta içi ve hafta sonu programlarımızı takip etmek için tıklayın.)

İzmir Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi

Medya Akademi İzmir şubesinde düzenlenecek olan İzmir Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi, hafta içi ve hafta sonu gruplarda düzenlenecek. Levent Özen ve Okan Yüksel tarafından verilecek eğitimler sonrasında başarılı olan katılımcılar sertifika almaya hak kazanacaklar.

İzmir Web Tasarım ve WordPress Eğitimi

Medya Akademi İzmir şubesinde düzenlenecek olan İzmir Web Tasarım ve WordPress Eğitimi, hafta içi ve hafta sonu gruplarda düzenlenecek. Levent Özen ve Okan Yüksel tarafından verilecek eğitimler sonrasında başarılı olan katılımcılar sertifika almaya hak kazanacaklar. Eğitime katılanlar uygulamalı olarak kendi web sitelerini yapacaklar. Dileyen katılımcılar e-ticaret sitelerini kendileri kurabilecekler.

İzmir E-Ticaret Eğitimi

Medya Akademi İzmir şubesinde düzenlenecek E-Ticaret Eğitimi, hafta içi ve hafta sonu gruplarda düzenlenecek. Levent Özen tarafından verilecek eğitimler sonrasında başarılı olan katılımcılar sertifika almaya hak kazanacaklar.

“Türkiye’nin 7 bölgesinde şubeleşerek, hizmet vereceğiz”

Medya Akademi Genel Müdürü Elif Akın Yüksel, “Türkiye’nin yeni medya okulu Medya Akademi, iddiasını yerine getiriyor ve tüm Türkiye’de şubeleşmeye başlıyor” dedi.

Yüksel, Medya Akademi İzmir şubesinin ardından Bursa ve Adana şubelerinin de 2020’de faaliyetlerine başlayacağını belirtti. 2021 yılında ise Türkiye’nin 7 bölgesinde şirketleri olan ve ülke genelinde hizmet veren bir şirket olmayı hedeflediklerini söyledi.

“İzmir’in dijital çözüm ortağı olacağız”

Medya Akademi İzmir Şubesi Koordinatörü Levent Özen, “Uzman eğitim ve danışman kadromuzla İzmir’in dijital çözüm ortağı olacağız. Bu alanda kariyer yapmak isteyenlere, dijitale yönelen şirketlere eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunacağız” dedi.

Medya Akademi’nin İzmir Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, E-Ticaret, Web Tasarım ve WordPress eğitimleri hakkında bilgi veren Özen, eğitim programlarının akademinin uzman eğitim kadrosu tarafından koordine edileceğini belirtti.

X
Canlı Görüşme Başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
%d blogcu bunu beğendi: