fbpx

Sosyal medya ve dijital pazarlama eğitiminde Türkiye’nin en çok tercih edilen kurumu Medya Akademi İzmir‘de!

Her ay düzenli olarak,  Medya Akademi Kurucusu Okan Yüksel koordinatörlüğünde düzenlenen sertifika programı Ankara, İstanbul, Bursa ve Adana’nın ardından İzmir‘de de gerçekleşecek.

İzmir’de düzenlenecek “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı” eğitim programının amacı; katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimi sunarak, sosyal medya uzmanlığı alanında gerekli bilgi birikimi sağlayarak piyasada ihtiyaç duyulan sosyal medya uzmanlığı talebini karşılamaları amaçlanmaktadır.

Eğitmenimiz Okan Yüksel ile farklı sektörlerden bir araya gelen katılımcılarımız dijital Pazarlama ve sosyal medya alanında beyin fırtınaları yaparak tecrübe sahibi olacak.

İzmir ‘Dijital Pazarlama ve Sosyal Uzmanlığı ‘sertifika programımız mümkün olan en iyi verimi sağlamak amacıyla 10 kişiyle sınırlıdır. Eğitim programımızda yer alan katılımcılarımız tüm Türkiye’de geçerliliği olan “Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası” almaya hak kazanacaktır.

Medya Akademi “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” İzmir‘de hafta sonu 25 Mayıs 2019 Cumartesi ve 26 Mayıs 2019 Pazar günü 10.00 -17.00 saatleri arasında yapılacaktır.

Medya Akademi’nin İzmir’de düzenleyeceği ilk eğitim olması sebebiyle Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimimiz tüm katılımcılarımıza %20 indirimlidir. 800 TL (KDV dâhil) ücretle programımıza kayıt yaptırabilirsiniz. Iyzico korumalı alışveriş ile ödemenizi www.medyaakademi.com.tr  sitesi üzerinden online kayıt kısmından gerçekleştirebilirsiniz.

Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel sosyal medya alanında birçok ödüle sahip, Al Jazeera Türk, Anadolu Ajansı, Milli Savunma Bakanlığı ve Başbakanlık gibi kurum ve kuruluşlarda görev almış aynı zamanda birçok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ve “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapların yazarıdır.

Yorumunuz:

X
Canlı Görüşme Başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
%d blogcu bunu beğendi: