fbpx

Bursa’da Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi

Medya Akademi‘nin “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Sertifika ProgramıAnkara‘nın ardından Bursa‘da da düzenli olarak yapılmaya başlanacak. Medya Akademi kurucusu Okan Yüksel tarafından koordine edilecek program, toplam 12 sürecek ve Cumartesi ile Pazar günlerini kapsayacak.

Programın Amacı

Medya Akademi “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı”, katılımcılara teorik bilgi ve uygulama deneyimi sunar.

Teorik bilgilerle, katılımcılara sosyal medya uzmanlığı alanında gerekli bilgi birikimi sağlanır.

Uygulamalarla, katılımcıların deneyimlerini geliştirmesi amaçlanır.

Gerekli teorik bilgi ve uygulama deneyimi kazanan katılımcıların, kendi çalışmalarını da yaparak piyasada ihtiyaç duyulan sosyal medya uzmanlığı talebini karşılamaları amaçlanmaktadır.

Sınırlı katılımcı sayısı ve uzman eğitici kadrosu ile bu amaca ulaşmak 4 haftalık eğitim programı ile mümkün olabilmektedir.

Programın Gün ve Saatleri

İlki 16.03.2019 Cumartesi ve 17.03.2019 Pazar gününde gerçekleştirilecek program, 10.00 ila 17.00 saatleri arasında yapılacak. Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar, “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası” almaya hak kazanacaklar.

Sınırlı Katılımcı Sayısı

Programlardan mümkün olan en iyi verimin sağlanması için gruplarda katılımcı sayısı 10 kişi ile sınırlıdır.

Programlar, özel sınıfta en fazla 10 katılımcı ile yapılmaktadır.

Eğitim Koordinatörü

Tüm seminer programları Medya Akademi’nin alanında uzman ve deneyimli ekibi tarafından verilmektedir.

Sosyal Medya Seminer Programı, sosyal medya alanında birçok ödülün sahibi olan ve öncesinde Al Jazeera Türk, Anadolu Ajansı, Millî Savunma Bakanlığı ve Başbakanlık gibi kurum ve kuruluşlarda görev alan Okan Yüksel tarafından verilmektedir.

Okan Yüksel’in pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ve “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapları bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Medya Akademi Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Bursa Programı, 800 TL (KDV Dahildir) olarak ücretlendirilmektedir.

En çok tercih edilen sertifika programı

Mayıs 2018’den bu güne Ankara’da düzenli olarak Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı düzenleyen Medya Akademi, bu süreçte “Ankara’nın en çok tercih edilen merkezi” olmayı başardı. Çok kısa bir sürede 22 sertifika programı tamamlayan Medya Akademi, bu alanda önemli bir başarıya imza atmış oldu.

Medya Akademi, Ankara ve Bursa’nın yanı sıra İzmir ve Adana’da da düzenli sertifika programlarına başlayacak. Detaylı bilgileri Medya Akademi web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından alabilisiniz.

 

Online kayıt için tıklayın: www.medyaakademi.com.tr/online-kayitBir yorum yazın