fbpx

Sosyal Medya İçin Doğru Adres

Sosyal medya uzmanı olmak için Ankara doğru adresi buldu. Medya Akademi Ankara Ofisi tarafından düzenlenen Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı kısa sürede 12 kez düzenlenerek önemli bir başarıya imza attı.

Medya Akademi Ankara Ofisi’nde medya ve iletişim uzmanı Okan Yüksel tarafından koordine edilen 11. ve 12. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programları Ekim ayı sonunda tamamlanacak. Yeni programlarsa Kasım ve Aralık aylarında da devam edecek.

24 Saatlik, Özel Eğitim

Toplam 24 saat süren program, sosyal medya uzmanı olmak isteyenler için önemli bir eğitim olacağı sağlıyor.

Medya Akademi’de butik eğitim ilkesi çerçevesinde en fazla 6 kişinin kabul edildiği programa katılanlar eğitim sonrasında sosyal medya ve dijital pazarlama alanlarında yetkin olmalarını sağlayacak donanımları ediniyorlar.

 

Medya Akademi’nin Güçlü Eğitim Kadrosu

Medya Akademi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, sosyal medya uzmanı olmak isteyenlere uzman kadrosuyla destek oluyor. Okan Yüksel koordinatörlüğündeki programa alanında uzman birçok eğitmen ve danışman katılıyor.

Sosyal Medya Seminer Programı, sosyal medya alanında birçok ödülün sahibi olan Okan Yüksel tarafından verilmektedir. Okan Yüksel, öncesinde Al Jazeera Türk, Anadolu Ajansı, Millî Savunma Bakanlığı ve Başbakanlık gibi kurum ve kuruluşlarda görev almıştır.

Okan Yüksel’in pek çok üniversitede ders kitabı olarak okutulan “İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı” ve “YouTube ve Video Blog Rehberi” adlı kitapları bulunmaktadır.

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası

Eğitim, sosyal medya uzmanı olmak için önemsenen sertifikayı da sunuyor.

Programı düzenli takip edenler ve başarıyla projelerini teslim edenlere, Medya Akademi tarafından “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası” veriliyor. Sektörde bilinen bir marka olan Medya Akademi tarafından verilen bir sertifikaya sahip olmak, sosyal medya uzmanı olmak isteyenlere bilgi ve yeteneklerini belgelendirme şansı sunuyor.

Medya Akademi Sertifika Doğrulama Sistemi

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası da diğer tüm Medya Akademi sertifikaları gibi, www.medyaakademi.com.tr adresli resmi Medya Akademi web sitesinden online olarak da doğrulanabiliyor.

Her birisinde farklı ve özel bir numara bulunan sertifikalar, Medya Akademi’nin “Sertifika Doğrulama Sistemi” ile on-line olarak da doğrulanabiliyor.

Programın Detayları

Sosyal medya uzmanı olmak için Medya Akademi’nin programları tam size göre. Güncel eğitim programlarımız ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, Medya Akademi Ankara Ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Programın detaylarına ulaşabileceğiniz adres: www.medyaakademi.com.tr/sosyal-medya-uzmanligi-kursu-ankaraBir yorum yazın